61,00 zł
0 Komentarz (y)
Do wspaniałej, pełnej przygód zabawy kolejką zaprasza Tomek i Przyjaciele.
35,30 zł
0 Komentarz (y)
Zabawka oferuje dzieciom dwa sposoby zabawy. Dziecko może siedzieć i potrącać skorupę żółwia, która będzie się kręcić – lub może zabrać żółwika na spacer!
44,00 zł
0 Komentarz (y)
Nadlatują i nadjeżdżają Twoi ulubieni bohaterowie z filmu „Samoloty 2” wytwórni Disneya!
29,99 zł
0 Komentarz (y)
Pomóż babci w opiece nad cielaczkiem — zadbaj, by był szczęśliwy i zdrowy. Twoje dziecko będzie się świetnie bawić dużymi, jaskrawo kolorowymi klockami z tego zestawu opartego na motywie farmy. Będzie to również znakomita okazja, aby poznać zwierzęta i ich potrzeby.
59,99 zł
0 Komentarz (y)
Przywołaj niezwykłą moc żywiołów Pohatu – władcy skał, aby pozbyć się Pająka Zgłady! Przyczep wielofunkcyjne rakietowe bumerangi do stóp tej potężnej figurki BIONICLE® o ruchomych kończynach i wystrzel prosto w niebo.
179,00 zł
0 Komentarz (y)
Kryjówka Jake'a i jego przyjaciół zaprasza dzieci na emocjonujące przygody! Umieść „magiczny” totem w jednym z trzech „tajemnych” miejsc oznaczonych znakiem „X”.Wciśnij guzik na totemie i patrz, jak w „magiczny sposób” totem uruchamia zabawne akcje na wyspie Jake’a.
115,00 zł
0 Komentarz (y)
Zestaw z serii Playmobil City Action - Przenośny Komisariat Policji to zestaw, który możesz złożyć w walizkę z rączką i zabrać go gdzie tylko zechcesz.
86,00 zł
0 Komentarz (y)
Zabawka edukacyjna dla dzieci powyżej 3 roku życia. Jest wyglądem zbliżony do prawdziwego komputera przenośnego. Ten prosty laptop może dużo nauczyć nasze pociechy. Pomoże im rozwijać pamięć i koncentrację, a także naukę języka i podstaw matematyki. Jest bardzo prosty w obsłudze.

Polecane produkty