212,00 zł
0 Komentarz (y)
Mata edukacyjna Pink Petals Gym jest wykonana z bezpiecznych materiałów i wspiera zdrowy rozwój maleństwa już od narodzin. Jest mięciutka i wygodna dla małej damy, która w pozycji leżącej może rozkoszować się bajkowym otoczeniem, słuchając miłych dzwięków płynących z pozytywki- kwiatuszka z lusterkiem.
159,99 zł
0 Komentarz (y)
Pędź po ulicach na niesamowitym miejskim motorze LEGO Technic! Ten efektowny i wytrzymały model ma wszystko to, co prawdziwa maszyna: pełny zestaw owiewek, wzmacniane przednie i tylne zawieszenie, napęd łańcuchowy, działający układ kierowniczy, nóżkę, szczegółowo oddany silnik z ruchomymi tłokami oraz sportową kolorystykę łączącą jasny błękit z czerwienią.
83,00 zł
0 Komentarz (y)
To mówiący, wesoły samolot z ruchomymi oczami i obracającym się śmigłem-noskiem. Wykonany w przyjemnej stylistyce z bezpiecznych materiałów.
59,99 zł
0 Komentarz (y)
Przywołaj niezwykłą moc żywiołów Pohatu – władcy skał, aby pozbyć się Pająka Zgłady! Przyczep wielofunkcyjne rakietowe bumerangi do stóp tej potężnej figurki BIONICLE® o ruchomych kończynach i wystrzel prosto w niebo.
99,50 zł
0 Komentarz (y)
Lubisz układać bajki? Storidoo to bajeczny stworek, który Ci w tym pomoże!Storidoo to przezabawna postać, która opowiada bajki w języku polskim.
32,99 zł
0 Komentarz (y)
Dojo Emmy to wycinek Dalekiego Wschodu, położony w samym sercu Heartlake. Wraz z Emmą ćwicz sztuki walki i pomóż jej przygotować się do nadchodzącego pokazu. Trenuj, aby posiąść umiejętność rozłupania deszczułki i zdobyć nagrodę! Po treningu odpocznij w spokojnej atmosferze z drzewkiem bonsai i posil się wodą. A potem załóż maskę, weź miecz i ćwicz kendo!
119,99 zł
0 Komentarz (y)
Wyciągnij się z gwiazdą popu Livi w jej luksusowej limuzynie. Weź napój z minibarku i pooglądaj telewizję.
69,00 zł
0 Komentarz (y)
Ambulans z figurką sanitariusza dostarczy małym odkrywcom wielu chwil wspaniałej zabawy. Po naciśnięciu przycisku dziecko uruchomi odgłosy syreny i włączy światła.

Polecane produkty