46,00 zł
0 Komentarz (y)
Samolot Stinger  - pełen fantastycznych funkcji i ruchomych elementów zachwyci każdego malucha lubiącego podniebne przygody. Samolot ma obracające się śmigła, wysuwane podwozie oraz kokpit, w którym można umieścić figurkę. Czarno-zielony samolot Stringer  wyposażony jest w silniki odrzutowe i wyrzutnię pocisków.
74,00 zł
0 Komentarz (y)
Magic Blocks to pierwsza linia konstrukcyjna zaprojektowana przez Chicco dla dzieci od 9 miesiąca życia. Klocki mają podwójny system łączenia, stworzony z myślą o zdolnościach motorycznych dzieci na różnych fazach wzrostu.
18,00 zł
0 Komentarz (y)
Co i gdzie? jest układanką edukacyjną, dzięki której dziecko uczy się dopasowywania przedmiotów do miejsca, w którym powinny się znajdować.
33,50 zł
0 Komentarz (y)
Żabka Śmieszka to muzyczna grzechotka kształtem przypominająca wesołą, zieloną żabkę. Każda  jej łapka to gryzaczek - wykonane są z miękkiego żółtego tworzywa.
46,50 zł
0 Komentarz (y)
Wygrywa wesołe melodie oraz zabawne dźwięki.Przekręć, aby usłyszeć zabawną muzykę.
99,99 zł
0 Komentarz (y)
Złodziej przemyka się obok piekarni, aby ukraść pieniądze z banku. Wskocz do radiowozu i zatrzymaj go, zanim umknie na szybkim motocyklu. Zamknij go w areszcie na komisariacie, a potem udaj się do piekarni na zasłużone ciasto!
68,00 zł
0 Komentarz (y)
Bardzo kolorowa zabawka dźwiękowa dla dzieci już od 12 miesięcy. Pianinko z dużymi kolorowymi przyciskami, przystosowanymi dla małych jeszcze nieporadnych rączek.
Brak w magazynie
72,00 zł
0 Komentarz (y)
To interaktywny zdalnie sterowany samochodzik zabawka. Wygląda sympatycznie przez co zachęca dziecko do aktywnej zabawy.

Polecane produkty