69,99 zł
0 Komentarz (y)
Pomóż piratom uciec przed wygłodniałym rekinem! Zestaw Łódź piracka zawiera dwie figurki, działającą armatę i rekina młota.
63,50 zł
0 Komentarz (y)
Gąsienica Zuzia Smily Play to  Wspaniała edukacyjna zabawka dla najmłodszych - aktywizująca zmysł słuchu i wzroku dziecka.
194,50 zł
0 Komentarz (y)
Przejmij kontrole nad zmianą kolorów w laboratorium Doktora Szkieletora. Dynamiczna zmiana kolorów może być aktywowana na 3 sposoby, a wśród dostępnych opcji zabawy są: wyrzutnia, pętla i spryskiwanie wodą.
199,00 zł
0 Komentarz (y)
Kreatywne zabawki firmy Chicco oferują wspaniałe możliwości rozwoju zarówno wzrokowego jak i manualnego. Każda z zabawek wnosi coś nowego do życia dziecka gdyż opracowana jest z myślą o najmłodszych.
18,00 zł
0 Komentarz (y)
Pory roku to gra, której zadaniem jest usystematyzowanie wiedzy o porach roku. Świat na zewnątrz nieustannie się zmienia – każda pora roku wygląda inaczej. Produkt dostarcza wiele pomysłów na zabawę – dziecko ma możliwość zabawy w pojedynkę, jak również w grupie rówieśników. Do gry dołączone są scenariusze i propozycje do wykorzystania przez rodziców.
95,00 zł
0 Komentarz (y)
Smily Play Pianinko małego DJ-a Smily Play to idealna zabawka, która nie tylko bawi ale i uczy. Zabawka zawiera kolorowe przyciski, klawisze, które dostarczą dziecku mnóstwo zabawy. Dziecko może stworzyć własne, niepowtarzalne kompozycje.
54,94 zł
0 Komentarz (y)
W pokoju Andyego jest ważne zadanie do wykonania - czas wysłać naszych zielonych żołnierzy. Dzielni żołnierze nigdy nie zostawiają swoich na polu bitwy!
44,99 zł
0 Komentarz (y)
Pokieruj szablozębnymi Tygrysami i zamroź rywali z innych plemion, rośliny i zwierzęta! Zjednocz wojowników pod sztandarem plemienia Szablozębnych i przygotuj ich do walki. Z Lodową Procą i wyborem innych rodzajów rewelacyjnej broni ręcznej Szablozębni będą mieć wszystko, co potrzebne, by zatryumfować w walce o CHI.

rabaty Swiat Dziecka Radom

Promocja Fisher Price Świat Dziecka sklep internetowy i stacjonarny

Nowa kolekcja wiosna lato 2015 MAYORAL - dostępna w naszym sklepie stacjonarnym!

Swiat Dziecka 24

Polecane produkty