38,00 zł
0 Komentarz (y)
DigiBirds to niezwykłe ptaszki, które ćwierkają i śpiewają solo oraz w chórze. Kiedy ustawisz tryb ‘’on’’ i dmuchniesz lekko w dziubek ptaszka, zacznie on ćwierkać. Ćwierkanie wydaje się tak realistyczne jakby robił to prawdziwy ptak!
33,00 zł
0 Komentarz (y)
Zostań małym sternikiem mini żaglówki w trakcie kąpieli.
105,00 zł
0 Komentarz (y)
Wesoły autobus szkolny zabiera dzieci w radosną "podróż" do szkoły. Żółty pojazd z czerwonym wnętrzem, w którym znajduje się miejsce dla kierowcy i czterech pasażerów, a także bagaży. Dzieci mogą otwierać i zamykać drzwi, umieszczać figurki na siedzeniach. Po naciśnięciu na miejsce kierowcy , dziecko usłyszy powitanie i komunikaty w języku polskim
99,99 zł
0 Komentarz (y)
Samochód rodzinny marki Playmobil pozwala ruszyć na wakacyjną przygodę razem z dwójką sympatycznych postaci. Akcesoria dołączone do zestawu zapewnią jeszcze lepszą zabawę.
89,99 zł
0 Komentarz (y)
Pomóż tygryskowi, który wpadł w tarapaty przy pięknym, ale niebezpiecznym dżunglowym wodospadzie! Pędź nad rzekę, gdzie tygrysek został uwięziony przez wzburzone wody.
45,00 zł
0 Komentarz (y)
Teraz Twoi ulubieni bohaterowie z filmu "Samoloty 2" wytwórni Disney'a naprawdę latają!
34,50 zł
0 Komentarz (y)
Zaproś swoich przyjaciół na intelektualną bitwę! Nowy Mega Haker dzięki swojej konstrukcji umożliwia grę aż do pięciu osób jednocześnie.
68,00 zł
0 Komentarz (y)
Edukacyjny Zwierzaczkowy Laptop Smily Play to zabawka interaktywna dla najmłodszych. Wyglądem przypomina wesołą łaciatą krówkę. Mówi po polsku. Posiada przejrzystą klawiaturę, na którą składa się sześć kolorowych przycisków o różnych kształtach.

Promocja BabyOno

Promocja Fisher Price Świat Dziecka sklep internetowy i stacjonarny

Nowa kolekcja wiosna lato 2015 MAYORAL - dostępna w naszym sklepie stacjonarnym!

Swiat Dziecka 24

Polecane produkty