109,99 zł
0 Komentarz (y)
Buduj i baw się jak piraci w kryjówce piratów z Nibylandii z Izą i Fajtkiem! Zjedź ze zjeżdżalni, wciągnij flagę na maszt i pilnuj sytuacji z obrotowej wieży obserwacyjnej. Nie pozwól Kapitanowi Hakowi i jego załodze zdobyć skarbu. Zbuduj sztandarowy zestaw z Disneyowskiej serii LEGO® DUPLO® Jake i piraci z Nibylandii™ z Izą i Fajtkiem.Przed zakupem...
68,00 zł
0 Komentarz (y)
Edukacyjny Zwierzaczkowy Laptop Smily Play to zabawka interaktywna dla najmłodszych. Wyglądem przypomina wesołą łaciatą krówkę. Mówi po polsku. Posiada przejrzystą klawiaturę, na którą składa się sześć kolorowych przycisków o różnych kształtach.
131,00 zł
0 Komentarz (y)
Chicco Miś Licz ze mną to miękka, interaktywna zabawka edukacyjna i nowy przyjaciel do przytulania. To także niezwykle łagodny, ale skuteczny nauczyciel - zabawka dwujęzyczna, która pomoże przyswoić dziecku słowa i cyfry w języku polskim i angielskim.
89,99 zł
0 Komentarz (y)
Pomóż tygryskowi, który wpadł w tarapaty przy pięknym, ale niebezpiecznym dżunglowym wodospadzie! Pędź nad rzekę, gdzie tygrysek został uwięziony przez wzburzone wody.
32,00 zł
0 Komentarz (y)
Wyobraź sobie …… świat średniowiecznych zamków, królów, rycerzy i smoków. Ten rycerz przemierza królestwo w towarzystwie swojego orła – wciśnij przycisk na orle, aby zamachał skrzydłami! Nieważne, do jakiego królestwa przybędziesz – podczas każdej zabawy czeka Cię nowa przygoda!
14,00 zł
0 Komentarz (y)
Pory roku to gra, której zadaniem jest usystematyzowanie wiedzy o porach roku. Świat na zewnątrz nieustannie się zmienia – każda pora roku wygląda inaczej. Produkt dostarcza wiele pomysłów na zabawę – dziecko ma możliwość zabawy w pojedynkę, jak również w grupie rówieśników. Do gry dołączone są scenariusze i propozycje do wykorzystania przez rodziców.
82,99 zł
0 Komentarz (y)
Helikopter jednostki specjalnej to kluczowy sprzęt, wykorzystywany w każdej wyjątkowej sytuacji. Poszukiwanie zagubionych osób, otoczenie zaatakowanego banku czy szybki transport należą do części przypadków, w których helikopter jest niezbędny. Reszta pozostaje zależna od Twojej wyobraźni!
43,50 zł
0 Komentarz (y)
Pozwól dziecku sterować zabawą - z pilotem zdalnego sterowania stworzonym specjalnie dla niego!

Wózek URBAN - kupon rabatowy na 50 zł Świat Dziecka Radom

Promocja Fisher Price Świat Dziecka sklep internetowy i stacjonarny

Nowa kolekcja wiosna lato 2015 MAYORAL - dostępna w naszym sklepie stacjonarnym!

Swiat Dziecka 24

Polecane produkty