47,00 zł
0 Komentarz (y)
Dziecko może się wiele nauczyć poprzez najprostszą zabawę. Te naczynka, które można turlać, łączyć oraz wkładać jedno w drugie oferują nieskończenie wiele możliwości odkrywania wielu przydatnych rzeczy.
240,00 zł
0 Komentarz (y)
Karuzela doczepiana do łóżeczka. Sufit pełen migoczących gwiazdek, świecących przyjaciół zwierzątek oraz łagodna muzyka zmienia dziecięce łóżeczko/kojec w miejsce pełne komfortu i spokoju.
119,99 zł
0 Komentarz (y)
Po długim dniu konie mogą trochę odpocząć. W zestawie 5225 Stacja opieki nad końmi jest bardzo dużo akcesoriów przeznaczonych do pielęgnacji koni. Pompa naprawdę pompuje wodę.
79,00 zł
0 Komentarz (y)
Pianinko edukacyjne Smily Play to zabawka muzyczna.
158,00 zł
0 Komentarz (y)
Dziecko będzie miało mnóstwo zabawy z Fantastyczną Wyspą.Do zabawy służą kolorowe kuleczki - wszystkie z uroczych twarzach zwierząt z szeroko otwartymi oczami.
33,00 zł
0 Komentarz (y)
Zostań małym sternikiem mini żaglówki w trakcie kąpieli.
14,00 zł
0 Komentarz (y)
Kolory i kształty to edukacyjna gra, która trenuje umiejętności rozróżniania kolorów i kształtów. Zestaw doskonale rozwija analizę wzrokową, uczy abstrakcyjnego myślenia i koncentracji. Produkt dostarcza wiele pomysłów na zabawę – dziecko ma możliwość zabawy w pojedynkę, jak również w grupie rówieśników. Do gry dołączone są scenariusze i propozycje do...
42,99 zł
0 Komentarz (y)
Zostań specjalistą od wyburzeń! Wszystko czego potrzebujesz znajduje się w zestawie – młot pneumatyczny, ładowarka do zbierania gruzu oraz mini figurki 3 robotników i brygadzisty z akcesoriami.

W najbliższy weekend (28-29 marca 2015) sklep stacjonarny będzie czynny w następujących godzinach:

SOBOTA 9.00 - 15.00

NIEDZIELA (handlowa) 10.00 - 17.00

Wózek URBAN - kupon rabatowy na 50 zł Świat Dziecka Radom

Promocja BabyOno

Promocja Fisher Price Świat Dziecka sklep internetowy i stacjonarny

Nowa kolekcja wiosna lato 2015 MAYORAL - dostępna w naszym sklepie stacjonarnym!

Swiat Dziecka 24

Polecane produkty