39,90 zł
0 Komentarz (y)
Rewelacyjna propozycja zabawy dla przyszłych gwiazd estrady!
115,00 zł
0 Komentarz (y)
Komputer przenośny w kształcie gustownej torebeczk z myszką w kształcie serca. Zabawka zawiera 35 gier, w dwóch językach polskim i angielskim. Dedykowany dla dziewczynek powyżej 3 roku życia.
129,99 zł
0 Komentarz (y)
Livi przygotowuje się do wielkiego występu w swojej garderobie gwiazdy pop Lego Friends.
79,99 zł
0 Komentarz (y)
Ciężarówka zawiera kabinę oraz ruchome podwozie, które są bardzo łatwe w budowie.
73,03 zł
0 Komentarz (y)
Kreatywne pudełko to zestaw klocków składający się z 23 elementów.LEGO DUPLO innowacyjne zestawy, jakich jeszcze nie było! Dwie nowe koncepcje, które wzbudzą zainteresowanie. Atrakcyjne opakowanie typu zabawka w zabawce. Doskonała zachęta - tworzenie ciasteczek i pudełko z nakładką edukacyjną – sorter.
199,00 zł
0 Komentarz (y)
Łatwe, radosne uspokajenie z wielofunkcyjną karuzelką, która „rośnie” wraz z dzieckiem! Odtwarza do 20 minut kojącej muzyki do snu lub wesołe melodie do zabawy, a miękkie, przyjazne i wirujące nad głową dziecka zwierzaczki przyciągają uwagę i stymulują jego wzrok.
79,99 zł
0 Komentarz (y)
Pobawmy się z uroczymi zwierzątkami w lesie! Wiewiórka, jelonek, warchlak i kózka to przyjacielska zwierzątka, które kochają bawić się w lesie. Maluchy uwielbiają dowiadywać się, co jedzą poszczególne zwierzątka - wytłumaczysz im to przy pomocy klocków z obrazkami orzechów, marchewek i robaka.
94,00 zł
0 Komentarz (y)
Pomóż głodnym świnkom przedostać się do ogrodu. Ale uważaj! Gdzieś w zaroślach czai się wilk gotowy do ataku za pomocą wielkich bel siana.

Polecane produkty