169,99 zł
0 Komentarz (y)
Zapraszam, zapraszam Wszystkich! Wielki cyrk LEGO DUPLO przybył do miasta! Kup bilet w najlepszym miejscu i zobacz popisy akrobatyczne linoskoczków oraz daleko w dole klauna balansującego z parasolką. Przygotuj się na wielki finał z udziałem słonia, konia i lwa! Zestaw zawiera 3 figurki DUPLO: mistrza ceremonii, linoskoczka i klauna.
52,00 zł
0 Komentarz (y)
Klasyczne układanie zmienia się w ekscytującą zabawę z aktywnymi klockami Fisher Price!
129,00 zł
0 Komentarz (y)
Stadnina to zestaw klocków składający się z 44 elementów. Otwórz kolorowe drzwi stadniny i pomóż w przygotowaniu koni do zawodów. Podczas, gdy babcia karmi konie, podsuwając im klocki LEGO DUPLO przedstawiające bale siana, wnuczka troskliwie zajmuje się źrebięciem. Weź się do pracy, używając wideł i zdejmowanej tapety, lub postaw płotek, aby zapewnić...
99,50 zł
0 Komentarz (y)
Lubisz układać bajki? Storidoo to bajeczny stworek, który Ci w tym pomoże!Storidoo to przezabawna postać, która opowiada bajki w języku polskim.
93,00 zł
0 Komentarz (y)
Gigant Truck Wywrotka to okazały samochód o długości 55 cm i ogromnej wytrzymałości. Dziecko może na nim jeździć samodzielnie, odpychając się nogami lub, po przywiązaniu sznurka, może być ciągnięte przez rodzica.
Brak w magazynie
64,90 zł
0 Komentarz (y)
Kręgle Fit&Fun to pierwszy zestaw kręgli, dostarczający niezwykłych emocji po każdym celnym uderzeniu w 6 kolorowych, zabawnych kręgli z motywami małpek. Każdy kręgiel może być rozpołowiony, a poszczególne połówki można układać jedna na drugiej i w ten sposób konstruować 12 elementowe,  kolorowe wieże.
132,00 zł
0 Komentarz (y)
Seria "Go! Go! Kierowco" to zabawki mówiące po polsku. W skład serii wchodzą różne zestawy torów oraz małe wesołe pojazdy.
95,00 zł
0 Komentarz (y)
Stwórz obraz jakiego dotąd nie widziałeś w swoim pokoju. Udekoruj ścianę naklejkami z wizerunkiem dinozaura i nie tylko, zamocuj pod nimi specjalny aktywator światła i włącz go.

Polecane produkty