Zabawki

Zabawki  Jest 577 produktów.

na stronę
79,99 zł
LEGO Duplo, Kreatywny pojazd do ciągnięcia dla maluszka, 10554.Klocki LEGO to wspaniała zabawa dla każdego. Dają mnóstwo radości z zabawy, rozwijają wyobraźnię, uczą logicznego myślenia i poprawiają koncentrację. Nieograniczone możliwości edukacyjnej zabawy dla każdego dziecka - niekończąca się zabawa w budowanie miniaturowego świata LEGO.
W magazynie
79,99 zł
Wszyscy wsiadać do szkolnego autobusu! Zbuduj przystanek, gdzie 2 dzieci może sprawdzić rozkład i poczekać na przyjazd autobusu. Pomóż kierowcy autobusu zatrzymać się na światłach i podjechać na przystanek, aby zabrać dzieci. Następnie pojedź do szkoły, aby punktualnie dotarły na lekcje.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
249,99 zł
Zestaw przedstawiający dużą farmę zawiera modele budowane z klocków i wszystko, czego dziecko potrzebuje, aby odtworzyć życie w wiejskim gospodarstwie! Jest tu stodoła do przechowywania żywności, dom z krzesłami i stajnia dla konia. Na zewnątrz pasą się krowy, a traktor czeka w gotowości na pracę w polu.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
23,00 zł
Pomóż babci w opiece nad cielaczkiem — zadbaj, by był szczęśliwy i zdrowy. Twoje dziecko będzie się świetnie bawić dużymi, jaskrawo kolorowymi klockami z tego zestawu opartego na motywie farmy. Będzie to również znakomita okazja, aby poznać zwierzęta i ich potrzeby.
W magazynie
32,99 zł
Urocza panda wymaga opieki. Na szczęście przyjazny dozorca zoo wie doskonale, jak sprawdzić aby była najszczęśliwszą pandą na świecie! W zestawie panda LEGO DUPLO i figurka dozorcy zoo.Przed zakupem zapytaj o dostępność.
W magazynie
59,99 zł
Arktyczny łazik lodowy z serii LEGO® City pozwoli dotrzeć nawet w najbardziej niedostępne zakątki mroźnej krainy! Ten niezwykle wytrzymały pojazd wyposażony jest w liczne światła i gąsienice, dzięki którym świetnie radzi sobie w lodowym terenie, a także w radar i antenę, które zapewniają kontakt z zespołem wsparcia.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
109,95 zł
Zbuduj Zurga (TM) 'Ach, więc spotykamy sie ponownie, Buzzie Astralu? Po raz ostatni jak sądzę!' Ze swoim poteżnym, obrotowym działem zły Zurg jest gotowy na ostateczna walkę z Buzzem 'Astralem' Lightyear! Czy Buzz i jego mały kosmiczny przyjaciel pokonają Zurga i przywrócą pokój Galaktyce?Przed zakupem zapytaj o dostępność.
W magazynie
39,99 zł
Dojo Emmy to wycinek Dalekiego Wschodu, położony w samym sercu Heartlake. Wraz z Emmą ćwicz sztuki walki i pomóż jej przygotować się do nadchodzącego pokazu. Trenuj, aby posiąść umiejętność rozłupania deszczułki i zdobyć nagrodę! Po treningu odpocznij w spokojnej atmosferze z drzewkiem bonsai i posil się wodą. A potem załóż maskę, weź miecz i ćwicz kendo!
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 569 - 576 z 577 elementów