Imaginext

Imaginext  Jest 19 produktów.

na stronę
95,50 zł
Pociągnij za dźwignię, aby wysunąć lub wsunąć podwozie, a samolot uda się wszędzie, gdzie zabierze go wyobraźnia małych lotników. Światełka LED i realistyczne dźwięki samolotu sprawiają, że przygody są jeszcze bardziej zabawne! Otwórz kokpit, a dzieci będą mogły zabrać nawet 3 figurki Imaginext® w „podniebną podróż” (dodatkowe figurki sprzedawane są...
Brak w magazynie
Brak w magazynie
68,00 zł
Śmigłowiec wyposażony jest w system Action Tech, który pozwala się komunikować z Lotniskiem Imaginext oraz Miejskim centrum ratunkowym Imaginext. Helikopter ma obracające się śmigło i poziome wirniki, które wysuwają się po naciśnięciu przycisku.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
68,00 zł
Wzbij się w powietrze z zestawem Pojazd miejski BGY18 – samolot marki Fisher Price. Odrzutowiec wyposażony jest w chowane podwozie oraz ruchome skrzydła. Dodatkowo na dziobie samolotu pulsuje światełko LED.
W magazynie
106,00 zł
Wyobraź sobie walkę na dinozaury...  Apatozaur ma wyrzutnie pocisków i dźwig, którym możesz wciągać pociski na platformę.Po walce odłącz uzbrojenie i platformę, i baw się apatozaurem jak „zwykłym” prehistorycznym dinozaurem.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
280,00 zł
Twoim zadaniem jest strzec królestwo, które nagle zostaje zaatakowane! Na szczęście masz zamek wyposażony w technologię Action Tech™, który przygotuje się do obrony: wrota zamykają się, okiennice zakrywają okna, a działo i wyrzutnie są gotowe do miotania dyskami w nieprzyjacielskie wojska.
W magazynie
80,00 zł
Duży samolot Imaginext z figurką i hełmem lotnika w komplecie. Naciśnij przycisk i zobacz jak śmigła się kręcą! Śmigła można ustawiać pod różnym kątem.
W magazynie
80,00 zł
Wyobraź sobie ...… świat pełen akcji i emocji, w którym Ty decydujesz o przebiegu wydarzeń! Walki na miecze, safari w dżungli, odważne akcje ratownicze i wiele więcej – np. wyścigi samolotów - sprawdź, który jest najszybszy.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
80,00 zł
Niebieski samolot TORNADO jest wyposażony jest w tratwę ratunkową,  którą może wyciągnąć za pomocą swojego haka.  Wciśnij guzik i zobacz, jak śmigła wysuwają się i kręcą.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 19 elementów