Imaginext

Imaginext  Jest 6 produktów.

68,00 zł
Wzbij się w powietrze z zestawem Pojazd miejski BGY18 – samolot marki Fisher Price. Odrzutowiec wyposażony jest w chowane podwozie oraz ruchome skrzydła. Dodatkowo na dziobie samolotu pulsuje światełko LED.
W magazynie
280,00 zł
Twoim zadaniem jest strzec królestwo, które nagle zostaje zaatakowane! Na szczęście masz zamek wyposażony w technologię Action Tech™, który przygotuje się do obrony: wrota zamykają się, okiennice zakrywają okna, a działo i wyrzutnie są gotowe do miotania dyskami w nieprzyjacielskie wojska.
W magazynie
94,00 zł
Duży samolot Imaginext z figurką i hełmem lotnika w komplecie. Naciśnij przycisk i zobacz jak śmigła się kręcą! Śmigła można ustawiać pod różnym kątem.
W magazynie
80,00 zł
Samolot Orzeł - pełen fantastycznych funkcji i ruchomych elementów zachwyci każde dziecko, lubiące podniebne przygody! Samolot ma 2 silniki odrzutowe stylizowane na orły. Samolot ma także wciągany hak - wyciągnij go, przyczep do tratwy ratunkowej i zobacz, jak ją wyciąga! Samolot wyposażony jest również w otwierany kokpit, w którym można umieścić figurkę....
W magazynie
135,00 zł
Wyobraź sobie…… świat pełen ekscytujących zdarzeń i bohaterskich akcji, w którym to dzieci decydują, co stanie się dalej! Tym razem jest to świat średniowiecznej przygody – z Ogrem z miażdżącą pięścią! Chrup!
W magazynie
175,00 zł
Wyobraź sobie… świat pełen ekscytujących zdarzeń i bohaterskich akcji, w którym to dzieci decydują, co stanie się dalej! Gdy dzieci zaczynają zabawę zestawem Wieża Czarnoksiężnika Fisher-Price® Imaginext®, wkraczają do świata średniowiecznych przygód, w którym mogą „czarować” przy użyciu figurek czarnoksiężnika i smoka oraz kryształowej kuli i innych...
W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów