Vtech

Vtech  Jest 5 produktów.

199,00 zł
Karuzela odtwarza 40 melodii: odgłosy natury, melodie kołysanek (spokojne, kojące dźwięki wybrane specjalnie dla najmłodszych dzieci). Odtwarzanej muzyce towarzyszą delikatne migające światła. Kolorowe, pluszowe maskotki zawieszone na liściach karuzeli kręcą się dookoła przykuwając uwagę dziecka.
W magazynie
115,00 zł
Wspaniała zabawka, która pokazuje relację mama-dziecko.Grające Krówki to zabawka z kategorii "VTech Linia Melodyczna". Po zetknięciu buziek mamy krówki i jej maleństwa słychać odgłos buziaczka. Duża krówka posiada ruchomą głowę i wyposażona jest w trzy przyciski melodyczne.
W magazynie
84,00 zł
Zabawka zwiera aż 8 różnych gier edukacyjnych, uczy alfabetu, cyfr oraz podstaw liczenia, a także wzbogaca słownictwo.Smartfonik posiada duży ekran, na którym wyświetlane są wesołe animacje. Zabawka uczy redagowania krótki wiadomości tekstowych.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
69,00 zł
Pingwinek Kiwaczek firmy Vtech to zabawka z kategorii „VTech Linia Melodyczna” . Zabawka rozwija słuch muzyczny maluszka, dzięki wesołym melodiom i dźwiękom, które włączają się podczas zabawy. Skrzydła pingwinka wykonane są z miękkich materiałów i wzbogacają wrażenia dotykowe.
W magazynie
68,00 zł
Kolorowe i praktyczne Bobo-Radio to nowość wśród elektronicznych zabawek marki VTech. Stworzona z myślą o najmłodszych dzieciach w wieku od 6 do 24 miesięcy, którym  poznawanie świata upłynie w rytmie wesołych melodii, płynących wprost z własnego radyjka.
W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów