Lista produktów producenta: Motherhood

na stronę
21,60 zł
Wymiary: 120x80cm. Wyjątkowo delikatne otulacze Motherhood z flaneli bawełnianej.
W magazynie
24,90 zł
Wymiary 120x100cm. Wyjątkowo delikatne otulacze Motherhood z bawełnianego muślinu.
W magazynie
65,00 zł
Wymiary 120x100cm. Wyjątkowo delikatne otulacze Motherhood z bambusowego muślinu.
W magazynie
15,20 zł
Flanelki Motherhood to przytulne i miękkie pieluszki, uszyte z najwyższej jakości flaneli bawełnianej. Niezastąpione jako lekki kocyk, małe prześcieradełko do wózka lub podkładka na przewijak. Lekkie i przewiewne, wykonane z naturalnej bawełny. Doskonale sprawdzą się w domu, na spacerze i w podróży.
W magazynie
72,00 zł
Bawełniany Rożek Motherhood z wkładem kokosowym został zaprojektowany z myślą o komforcie nie tylko dzieci, ale i ich rodziców.  Posiada specjalny atestowany system miękkich rzepów, co w zdecydowany sposób ułatwia optymalne dopasowanie rożka do rosnącego malucha.
W magazynie
144,00 zł
Kojec Motherhood to najpopularniejsza w Polsce poduszka w kształcie litery C. Zapewnia wsparcie całego ciała, tak ważne dla każdej kobiety w ciąży. Ułatwia sen i odpoczynek. Gwarantuje wygodne wsparcie podczas karmienia piersią, zarówno w pozycji siedzącej jak i leżącej. Polecana przez położne.
W magazynie
81,00 zł
Ręcznik dziecięcy - niezwykle chłonny, bawełniany ręcznik o innowacyjnym kształcie.
W magazynie
40,00 zł
Podkład bawełniany Motherhood to pierwszy polski w 100% bawełniany, oddychający, a przy tym całkowicie nieprzemakalny podkład pod prześcieradło.Opracowany przez Motherhood we współpracy z wiodącym polskim producentem tkanin zaawansowanych technologicznie.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 10 elementów