Friends

Friends  Jest 10 produktów.

na stronę
149,99 zł
Bądź na wszystkich końskich imprezach w Heartlake wraz z ciocią Sophie i jej specjalną przyczepą leczniczą dla koni.
W magazynie
119,99 zł
Olivia i Matthew podróżują jak supergwiazdy w prywatnym odrzutowcu LEGO® Friends. Nie ma to jak rozpocząć wakacje, lecąc samolotem w pierwszej klasie! Trzeba jednak wciąż dostać się w porę na lotnisko, by przejść przez bramkę bezpieczeństwa.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
199,00 zł
Pięknie przystrojona scena, cała masa fanów czekających na niezwykłe show w wykonaniu Livi z Lego Friends.
W magazynie
199,99 zł
Zarządzaj misjami ratowania zwierząt z dżunglowej bazy ratowniczej! Pomóż Andrei wspiąć się na wieżę obserwacyjną i poszukaj przez teleskop zwierząt znajdujących się w niebezpieczeństwie.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
89,99 zł
Pomóż tygryskowi, który wpadł w tarapaty przy pięknym, ale niebezpiecznym dżunglowym wodospadzie! Pędź nad rzekę, gdzie tygrysek został uwięziony przez wzburzone wody.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
179,99 zł
Otwórz drzwi do letniego domku Stephanie! Stephanie i Kate przyjechały tu na weekend. Zabierz Kate na taras, podczas gdy Stephanie wybierze się na windsurfing. Później czas pooglądać telewizję, posłuchać w radiu najnowszych przebojów i przygotować kolację w kuchni. Rozłóż kanapę i przygotuj się do snu i nowych przygód jutro!
Brak w magazynie
Brak w magazynie
89,99 zł
Stephanie ma wszystko, czego potrzebuje, aby zostać prawdziwą gwiazdą! Pomóż jej trenować przed przedstawieniem baletowym na równoważni. Potem obróć scenę i podkręć głośniki, aby dać koncert rockowy z gitarą i keyboardem. Ćwicz, aż Stephanie osiągnie doskonały poziom, a potem przygotuj ją do występu przy stoliku do makijażu!
Brak w magazynie
Brak w magazynie
39,99 zł
Pomóż Olivii w opiece nad nowym nabytkiem w stadninie w Heartlake, używając do tego atrakcyjnych akcesoriów! Nalej wody do koryta, używając ruchomej pompy, a potem nakarm źrebię marchewką! Potem napełnij taczki sianem i rozrzuć je dla źrebaczka pod drzewem z klocków. Rozczesz jego grzywę szczotką i przystrój ją wstążkami!
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 10 elementów