City

City  Jest 13 produktów.

na stronę
159,00 zł
Helikopter dostawczy pozwoli wznieść badania wulkanów na nieznany dotąd poziom. Znalezienie nowych głazów oznacza, że trzeba przetransportować więcej kryształów do laboratorium.
W magazynie
379,99 zł
Rozstaw w dziczy zaawansowaną technologicznie Arktyczną bazę z serii LEGO® City i rozpocznij eksplorację ukrytych pod lodem tajemnic!
Brak w magazynie
Brak w magazynie
219,99 zł
Dołącz do zespołu kosmicznego w transporterze odrzutowca szkolnego!
W magazynie
209,99 zł
Uwaga! Badacze dna morskiego w łodzi głębinowej są atakowani przez rekina i potrzebują pomocy!
Brak w magazynie
Brak w magazynie
299,99 zł
Pojawiło się trudne zadanie! Spece od wyburzeń używają wszystkich swoich maszyn do zadań specjalnych, aby wyburzyć rząd opuszczonych budynków. Niezbędna jest tu Twoja pomoc.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
499,99 zł
Poruszaj się po mieście z błyskawiczną prędkością w zasilanym szybkim pociągu pasażerskim z serii LEGO® City.
W magazynie
79,99 zł
Wybierz się łazikiem na przejażdżkę po plaży LEGO® City! Nowy łazik już dotarł — teraz czas go przetestować! Zamocuj przyczepę do terenówki 4x4 i opuść rampę. Wjedź łazikiem na przyczepę, dokładnie ją unieruchom i ruszaj w drogę! Baw się dobrze! W zestawie 2 minifigurki (kobieta i mężczyzna).
Brak w magazynie
Brak w magazynie
129,99 zł
Wyrusz na wyścigi motorówkowe z Lego City! Potężna terenówka 4x4 z klocków lego z łatwością przewiezie pomarańczowo-czarną łódź wyścigową nad wodę. To chyba najszybsza motorówka jaką kiedykolwiek pływałeś! W zestawie 2 minifigurki zawodników z akcesoriami.
W magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 13 elementów