Wybrane produkty

Akcesoria niemowlęce

Akcesoria niemowlęce

Aktywne filtry

Windi - kateter rektalny...

0 Review(s)
Cena 38,50 zł

Kateter delikatnie stymuluje mięśnie odbytu prowadząc do ich naturalnego rozluźnienia i w efekcie uwolnienia gazów z jelit.

Jest bezpiecznym wyrobem medycznym przypominającym wentyl, przeznaczonym specjalnie do tego celu.

Oliwka pielęgnacyjna dla...

0 Review(s)
Cena 17,30 zł

Opakowanie 200 ml. Oliwka pielęgnacyjna HiPP Babysanft zawiera tylko naturalne olejki - w tym ekologiczny olejek migdałowy, dzięki czemu można ją stosować już od 1. dnia życia.

Szampon pielęgnacyjny dla...

0 Review(s)
Cena 12,70 zł

Opakowanie 200 ml. Szampon pielęgnacyjny HiPP Babysanft jest idealny do pielęgnacji wrażliwej skóry głowy Twojego dziecka. Łagodnie myje i jest delikatny dla oczu. Pozostawia włosy błyszczące i miękkie w dotyku. Idealny także dla delikatnych włosów i wrażliwej skóry głowy osób dorosłych.

Mleczko pielęgnacyjne dla...

0 Review(s)
Cena 21,20 zł

Opakowanie 350 ml. Mleczko pielęgnacyjne HiPP Babysanft zawiera naturalny, ekologiczny olejek migdałowy o właściwościach nawilżających. Mleczko szybko się wchłania, a skóra pozostaje delikatna i naturalnie świeża.

Zestaw do karmienia dla...

0 Review(s)
Cena 58,00 zł

Dwie butelki do karmienia Natural Feeling już z od urodzenia (150ml i 250 ml; przepływ normalny) idealne do karmienia naprzemiennego oraz smoczek uspokajający Physio Comfort 0m+ niezaburzający odruchu ssania i wspierający naturalny rozwój jamy ustnej.

Żel do mycia ciała i włosów...

0 Review(s)
Cena 25,40 zł

Opakowanie 400 ml. Żel do mycia ciała i włosów HiPP Babysanft oczyszcza wrażliwą skórę i włosy, zachowując ich naturalna warstwę ochronną. Dzięki temu skóra podczas mycia nie jest narażona na podrażnienia i pozostaje miękka i gładka. Żel jest idealny dla całej rodziny-łagodniejszy niż mydło dla niemowląt.