Gry

Gry  Jest 23 produktów.

na stronę
62,00 zł
Sprawdź, czy dobrze znasz swoją rodzinę! Popularna gra towarzyska w rodzinnej odsłonie.
W magazynie
59,50 zł
W grze Extra FAKTY gracze wcielają się w dziennikarzy pracujących dla opiniotwórczego tabloidu o nieco wątpliwej renomie.
W magazynie
75,00 zł
Przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych graczach wydanie gry 5 sekund.
W magazynie
75,00 zł
Edycja specjalna to kolejna odsłona szalonej i zabawnej gry dla rodziny i przyjaciół. Wszystkie pytania zostały stworzone przez graczy, dla graczy! Dodatkowa pula pustych kart, pozwoli Wam urozmaicić rozgrywkę własnymi pytaniami. Postarajcie się, aby były zaskakujące, zabawne i oryginalne.
W magazynie
75,00 zł
Lubisz adrenalinę? Polubisz 5 sekund! Zmierz się z czasem w nowej grze towarzyskiej, w której szybko myślisz i szybko mówisz.
W magazynie
18,00 zł
Zawody to układanka edukacyjna, dzięki której dzieci zapoznają się z pracą ludzi na różnych stanowiskach oraz ich narzędziami pracy. Bawiąc się dzieci wzbogacają słownictwo związane z zawodami, ćwiczą umiejętności wypowiadania się na określony temat, rozbudzają ciekawość poznawczą, a także rozwijają pamięć wzrokową i sprawność manualną.
W magazynie
18,00 zł
A to było tak… jest zabawą edukacyjną polegającą na układaniu historyjek obrazkowych zgodnie z kolejnością zdarzeń. Układanki w przyjazny sposób pomagają dostrzegać zależności przyczynowo-skutkowe. Dzieci, bawiąc się, rozwijają mowę opowieściową i zdolności językowe, uczą się nazywania emocji i uczuć.
W magazynie
16,00 zł
Co i gdzie? jest układanką edukacyjną, dzięki której dziecko uczy się dopasowywania przedmiotów do miejsca, w którym powinny się znajdować.
W magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 23 elementów