9-18 kg

9-18 kg  Jest 11 produktów.

na stronę
899,00 zł
Fotelik RECARO Optia to nowoczesny i bezpieczny fotelik z grupy ECE I (9-18 kg) instalowany w samochodzie na bazie RECARO fix.
W magazynie
1 149,00 zł
Fotelik RECARO Optiafix to nowoczesny i bezpieczny fotelik z grupy ECE I (9-18 kg).
W magazynie
950,00 zł
Innowacyjny KING II ATS aktywnie czuwa nad dzieckiem w czasie podróży. Kontroluje prawidłowe napięcie uprzęży. Reguluje się w czasie jazdy, dynamicznie zwijając uprząż, aby utrzymać prawidłowe napięcie. Ciągle monitoruje sytuację, informując o wszelkich problemach. Dzięki temu możesz cały czas patrzeć przed siebie.
W magazynie
729,00 zł
Chicco Go-One Isofix to fotelik samochodowy o wygodnym siedzisku, dla grupy dzieci między 9 a 18 kg.
W magazynie
449,00 zł
Fotelik samochodowy Chicco Go One zapewnia najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa.
W magazynie
369,00 zł
Zapewnij dziecku podróż w 1 klasie. Pierwsza klasa bo fotelik samochodowy COAST to luksusowy fotelik, wykończony subtelnymi i stylowymi detalami. Ten fotelik spodoba się zarówno Twojemu dziecku jak i Tobie.
W magazynie
799,00 zł
Fotelik Maxi-Cosi Axiss zapewnia łatwe usadzanie i wyjmowanie większych dzieci.Siedzisko tego fotelika dla malucha obraca się o 90 stopni, umożliwiając wygodny dostęp do siedziska, byś mógł łatwiej zabezpieczyć dziecko lub je wyjąć.
W magazynie
789,00 zł
Nowy i innowacyjny fotelik BRITAX RÖMER KING II LS wyposażony w nowy sygnalizator świetlny i dźwiękowy, który ułatwia przypinanie dziecka dla zapewnienia bezpiecznej i wygodnej podróży. Fotelik jest równocześnie wyposażony w funkcje bezpieczeństwa, jakich można oczekiwać po produkcie BRITAX RÖMER.
W magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 11 elementów