9-18 kg

9-18 kg  Jest 8 produktów.

950,00 zł
Innowacyjny KING II ATS aktywnie czuwa nad dzieckiem w czasie podróży. Kontroluje prawidłowe napięcie uprzęży. Reguluje się w czasie jazdy, dynamicznie zwijając uprząż, aby utrzymać prawidłowe napięcie. Ciągle monitoruje sytuację, informując o wszelkich problemach. Dzięki temu możesz cały czas patrzeć przed siebie.
W magazynie
729,00 zł
Chicco Go-One Isofix to fotelik samochodowy o wygodnym siedzisku, dla grupy dzieci między 9 a 18 kg.
W magazynie
449,00 zł
Fotelik samochodowy Chicco Go One zapewnia najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa.
W magazynie
799,00 zł
Fotelik Maxi-Cosi Axiss zapewnia łatwe usadzanie i wyjmowanie większych dzieci.Siedzisko tego fotelika dla malucha obraca się o 90 stopni, umożliwiając wygodny dostęp do siedziska, byś mógł łatwiej zabezpieczyć dziecko lub je wyjąć.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
789,00 zł
Nowy i innowacyjny fotelik BRITAX RÖMER KING II LS wyposażony w nowy sygnalizator świetlny i dźwiękowy, który ułatwia przypinanie dziecka dla zapewnienia bezpiecznej i wygodnej podróży. Fotelik jest równocześnie wyposażony w funkcje bezpieczeństwa, jakich można oczekiwać po produkcie BRITAX RÖMER.
W magazynie
799,00 zł
Maxi-Cosi 2wayFix zapewnia doskonałe bezpieczeństwo i najlepszą ochronę dziecku umożliwiając przewożenie dziecka w pozycji tyłem do kierunku jazdy od narodzin do ok. 4 roku życia.
699,00 zł
Maxi Cosi Tobi należy do najbezpieczniejszych fotelików dziecięcych w swojej klasie. Przeznaczony jest dla dzieci o wadze 9-18 kg. Montowany jest przodem do kierunku jazdy za pomocą 3-punktowego pasa samochodowego.
W magazynie
599,00 zł
Komfortowa i bezpieczna podróż!Wspaniały fotelik samochodowy, który idealnie sprawdzi się podczas krótkich wyjazdów, czy dłuższych podróży. Fotelik zapewni dziecku wysoki komfort oraz bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem.
W magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów