Wybrane produkty

Artykuły higieniczne

Artykuły higieniczne

Aktywne filtry

Oliwka pielęgnacyjna dla...

0 Review(s)
Cena 17,30 zł

Opakowanie 200 ml. Oliwka pielęgnacyjna HiPP Babysanft zawiera tylko naturalne olejki - w tym ekologiczny olejek migdałowy, dzięki czemu można ją stosować już od 1. dnia życia.

Szampon pielęgnacyjny dla...

0 Review(s)
Cena 12,70 zł

Opakowanie 200 ml. Szampon pielęgnacyjny HiPP Babysanft jest idealny do pielęgnacji wrażliwej skóry głowy Twojego dziecka. Łagodnie myje i jest delikatny dla oczu. Pozostawia włosy błyszczące i miękkie w dotyku. Idealny także dla delikatnych włosów i wrażliwej skóry głowy osób dorosłych.

Mleczko pielęgnacyjne dla...

0 Review(s)
Cena 21,20 zł

Opakowanie 350 ml. Mleczko pielęgnacyjne HiPP Babysanft zawiera naturalny, ekologiczny olejek migdałowy o właściwościach nawilżających. Mleczko szybko się wchłania, a skóra pozostaje delikatna i naturalnie świeża.

Zestaw startowy żel na...

0 Review(s)
Cena 28,90 zł

Zestaw startowy: żel na ząbkowanie i szczotka na palec - na dobry początek dbania o higienę jamy ustnej! Żel koi obolałe podczas ząbkowania dziąsła, a miękka szczoteczka delikatnie masuje je i oczyszcza.

Szczoteczka elektryczna do...

0 Review(s)
Cena 32,00 zł

Szczoteczka elektryczna do zębów zapewnia nowy, skuteczny sposób na dbanie o higienę jamy ustnej dziecka. Służy do codziennego, regularnego – i bardzo przyjemnego! – mycia mlecznych ząbków. Szczoteczki dostępne również w kolorze różowym.