Country

Country  Jest 7 produktów.

369,00 zł
Dwupiętrowy zestaw do zabawy w gospodarstwo wiejskie z zagrodą dla zwierzątek.
W magazynie
159,00 zł
Piękne elementy przyrody: drzewa, kwiaty, bukiety, trawa,motylek i dwa gołąbki, to wszystko robi ogromne wrażenie.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
139,99 zł
Pojazd ratownictwa górskiego Plymobil 5427 z wciągarką linową i hakiem holowniczym.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
123,99 zł
Po długim dniu konie mogą trochę odpocząć. W zestawie 5225 Stacja opieki nad końmi jest bardzo dużo akcesoriów przeznaczonych do pielęgnacji koni. Pompa naprawdę pompuje wodę.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
92,00 zł
Rewelacyjny zestaw typu Game Box 'Stadnina Koni' z serii Country.Pudełko do zabawy Stadnina koni - zestaw zawiera stajnię dla koni z miejscem na przyrządy do pielęgnacji, boksem, paśnikiem, koszem, skrzynią, wiadrem, widłami, miotłą, sianem, słomą, pożywieniem dla zwierząt, uprzężą, kocem, a także figurką opiekunki i koniem.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
154,00 zł
Seria COUNTRY - Stadnina koni to seria Playmobil skierowana do dzieci kochających zwierzęta. W kolekcji znajdziemy między innymi bogato wyposażoną stadninę z boksami dla koni, samochód do transportu zwierząt, stajnia dla kucyków, stację opieki, bryczkę i turniej jeździecki oraz mniejsze zestawy wzbogacające całą serię.
W magazynie
116,00 zł
W dwóch boksach czekają mustang i koń trakeński na następną przejażdżkę. Tylna część kuferka przekształca się po otwarciu w podłogę stajni. Drzwi wejściowe otwierają się do środka a przy zamykaniu lekko się zatrzaskują. Do transportu wystarczy zamknąć stajnię.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów