Duplo

Zestawy Lego DUPLO

Duplo

Aktywne filtry

Tory kolejowe i wiadukt...

Cena 109,99 zł

Dodając zestaw 10872 Tory kolejowe i wiadukt do dowolnego z nowych lub istniejących zestawów kolejowych Lego Duplo, wspomagasz rozwój pierwszych umiejętności konstrukcyjnych swojego dziecka.

Zestaw Lego Duplo 10874 Pociąg parowy daje wiele możliwości zabawy dla Twojego maluszka. Teraz jest też jeszcze łatwiejszy w obsłudze. Dzięki silnikowi z funkcją ręcznego startu małe dzieci mogą zostać prawdziwymi maszynistami.

Zestaw Lego Duplo 10882 Tory kolejowe daje nieskończone możliwości budowania. Będzie pasować do wszystkich nowych i istniejących zestawów z pociągami Duplo. Przejazdy kolejowe, kozły oporowe, zwrotnice i różne proste oraz zakrzywione fragmenty torów można łączyć ze sobą na mnóstwo sposobów.

Z zestawem 10901 Wóz strażacki Twój młody strażak może wyruszyć do akcji wozem z migającym niebieskim kogutem z syreną. Maluch z chęcią pomoże strażakowi uratować kota, który utknął na drzewie. Dzięki zestawom z serii Moje miasto Lego Duplo dzieci budują doskonale znane otoczenie i odgrywają w nim realistyczne scenki.

Zestaw 10903 Remiza strażacka to doskonały sposób na zabawę w odgrywanie ról. Maluch z chęcią pomoże strażakom w ćwiczeniach: w ugaszeniu ogniska, wspinaniu się po drabinie i ratowaniu pieska z wieży. Kiedy przyjdzie prawdziwe wezwanie wskoczy do wozu strażackiego, włączy migającego koguta i syrenę i wyruszy na brawurową akcję ratunkową.

Zamek z Krainy Lodu 10899...

Cena 229,99 zł

Dołącz do bohaterów filmu Kraina Lodu - Anny, Elsy i Olafa. Zestaw Lego Duplo 10899 Zamek z Krainy Lodu pozwoli przeżyć niezapomniane chwile podczas kreatywnej zabawy.

  

Dzieci wcielając się w ulubione postacie Disneya z Krainy lodu będą rozwijać swoje umiejętności językowe i motoryczne oraz świadomość społeczną i emocjonalną.