Speed Champions

Speed Champions  Jest 5 produktów.

149,99 zł
Przygotuj swój bolid McLaren Mercedes MP4-29 do wyścigu w tym niesamowitym, wielofunkcyjnym zestawie z serii LEGO® Speed Champions. Dołącz do ekipy technicznej w nowoczesnym garażu wyposażonym w pełen zestaw narzędzi, komputer z trzema ekranami oraz inne detale.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
229,99 zł
Ścigaj się ze znajomymi i zajmij miejsce na podium dzięki temu ekscytującemu zestawowi z serii LEGO® Speed Champions. Za pomocą narzędzi z minigarażu przygotuj 2 potężne samochody wyścigowe Porsche 911 GT.
W magazynie
64,99 zł
LaFerrari w specjalnej wersji LEGO® Speed Champions! Pojazd po zbudowaniu jest gotowy na każdy wyścig. Charakteryzuje się wszystkimi atrakcyjnymi szczegółami legendarnego hybrydowego samochodu sportowego marki Ferrari. Za pomocą klucza dokręć koła i załóż unikatowe felgi. Następnie wskocz na fotel kierowcy, poczekaj na sygnał do startu i ruszaj przed siebie!
Brak w magazynie
Brak w magazynie
64,99 zł
McLaren P1™ w wersji Lego® Speed Champions! Pojazd po zbudowaniu jest gotowy na każdy wyścig. Charakteryzuje się wszystkimi autentycznymi szczegółami jednego z najlepszych hybrydowych superaut marki.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
64,99 zł
Porsche 918 Spyder w wersji LEGO® Speed Champions! Pojazd po zbudowaniu jest gotowy na każdy wyścig. Charakteryzuje się wszystkimi niesamowitymi szczegółami prawdziwego hybrydowego samochodu sportowego marki Porsche. Model zawiera 2 zestawy stylowych felg, które można zmieniać za pomocą klucza.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów