Minecraft

Minecraft

Aktywne filtry

Dom w kształcie świni pozwala fanom Minecrafta™ przenieść świat swojej ulubionej gry do rzeczywistości.

Ten autentyczny zestaw inspirowany Minecraftem łączy zabawę, kreatywność i przygody znane z sieciowej gry z praktycznością i wszechstronnością zabawek konstrukcyjnych LEGO.

W zestawie LEGO® Minecraft™ 21165 Pasieka aż roi się od możliwości odgrywania ról.

Zarówno gracze, jak i dzieci nie grające w gry mogą cieszyć się nieograniczoną, praktyczną i kreatywną zabawą ciekawymi postaciami i stworzeniami ze znanej gry.

Zestaw LEGO® Minecraft™ Stajnia (21171) to połączenie znanych z popularnej gry sieciowej przygód, nieograniczonej kreatywnej zabawy, jaką dają klocki LEGO oraz radości z opieki nad końmi.

Zniszczony portal Lego...

Cena 129,99 zł

Zestaw zawiera jeden z najciekawszych elementów gry Minecrafta, jakim jest portal. Międzywymiarowe wrota są wyposażone w ręcznie sterowany mechanizm, który pozwala je aktywować i dezaktywować.

Ten niezwykle wciągający zestaw do zbudowania i zabawy z pewnością pochłonie fanów Minecrafta na wiele godzin.

Podniebna wieża Lego...

Cena 279,98 zł

Lego 21173 - Zestaw LEGO® Minecraft™ Podniebna wieża jest pełen autentycznych elementów i zróżnicowanych scenerii, które młodzi fani Minecrafta mogą bez końca przebudowywać, by przeżywać nieograniczone przygody wśród chmur.

Siedlisko lisów Lego...

Cena 89,99 zł

Różnorodne postacie, realistyczne akcesoria i nieograniczone możliwości zabawy sprawiają, że model LEGO Minecraft Siedlisko lisów 21178 będzie doskonałym prezentem dla ośmiolatków i starszych dzieci.