Ninjago

Ninjago

Aktywne filtry

Turniej Żywiołów Lego...

Cena 129,99 zł

Pozwól dzieciom inscenizować zdumiewające starcia z 4. sezonu serialu LEGO® NINJAGO.

Pomoże im w tym zestaw 71735 Turniej Żywiołów. Niezwykle szczegółowy model świątyni jest wyposażony w platformę bojową, platformę z obrotową bronią, broń wirującą i jadeitowe ostrza.

Dżunglowy smok Lego 71746

Cena 179,99 zł

Dzieciom spodoba się odgrywanie emocjonujących scen z serialu telewizyjnego LEGO® NINJAGO® za pomocą superfajnego zestawu Dżunglowy smok (71746).


Niezwykle ruchome skrzydła, nogi i ogon figurki, otwierana i zamykana szczęka oraz siodło dla jeźdźca ninja zainspirują dzieciaki do wciągającej zabawy w świecie wyobraźni.

Lego 71738 - Starcie tytanów Mech! Ten odświeżony model oryginalnego mecha ma ruchome kończyny, miecz, obrotową piłę łańcuchową, dwa działka sprężynowe oraz kokpit, w którym mieści się minifigurka ninja - dzieci będą zachwycone!

Lego 71734 - Dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności budowania dzięki imponującemu motocyklowi Kaia.

Zestaw zawiera motocykl, katapultę miotającą przedmioty i dwie minifigurki, więc mali konstruktorzy mogą liczyć na wiele godzin świetnej zabawy.

Ostatni lot Perły...

Cena 179,99 zł

Lego 71749 - Ostatni lot Perły Przeznaczenia pozwala dzieciom nauczyć się budowania. W komplecie znajduje się mnóstwo elementów, takich jak okręt, skuter wodny, smok z ruchomymi skrzydłami, skrzynia ze skarbem, wyspa z więzieniem i cztery minifigurki.