City

Zestawy Lego City

City

Aktywne filtry

Aresztowanie na...

Cena 79,99 zł

Dwa fajne samochodziki oraz minifigurki bohatera LEGO® City Duke’a DeTaina i notorycznego przestępcy Vita zawarte w zestawie konstrukcyjnym LEGO® City Aresztowanie na autostradzie (60242) zachęcają do emocjonujących pościgów samochodowych.

Zestaw LEGO® City Monster truck (60251) spodoba się dzieciom, które uwielbiają szybkie pojazdy. Młodzi kierowcy wyścigowi mogą pochwalić się swoimi umiejętnościami jazdy, wykonując imponujące akrobacje, wysokie skoki i karkołomne lądowania.

Transporter łodzi...

Cena 129,99 zł

Wszystko jest czadowe w zestawie LEGO® City Transporter łodzi wyścigowej (60254) zawierającym mocny transporter i aerodynamiczną, odrzutową łódkę wyścigową, która naprawdę unosi się na wodzie.

Do tego minifigurki kierowcy transportera i sternika ekstremalnej łodzi wyścigowej - jest tu wszystko, czego potrzeba do niezapomnianego wyścigu!

Pożar lasu Lego City 60247

Cena 42,99 zł

Każdy maluch może zostać bohaterskim strażakiem w rewelacyjnym zestawie LEGO® City Pożar lasu (60247). W komplecie jest fajny strażacki łazik z miejscem na minifigurkę w kabinie oraz zabawkową armatką wodną do gaszenia pożarów, a także płonące drzewo, na którym siedzi zaspana sowa.

To wystarczy, by rozpalić wyobraźnię dzieci - zwłaszcza że na miejsce pędzi już bohater serialu telewizyjnego LEGO City Clemmons!

LEGO® City Helikopter strażacki leci na ratunek (60248) to świetny zestaw konstrukcyjny dla dzieci, które uwielbiają pełną akcji zabawę.

W pudełku znajduje się latający helikopter z napędem na linkę oraz szybki quad i scena z pożarem.

Furgonetka z lodami Lego...

Cena 79,99 zł

Zestaw LEGO® City Furgonetka z lodami (60253) pozwoli dzieciom stać się bohaterami dnia codziennego. Serwowanie minifigurkom zimnych lodów w skwarny dzień to naprawdę chwalebny czyn!

Samochody wyścigowe Lego...

Cena 119,99 zł

Fantastyczny zestaw klocków dla dzieci, które uwielbiają szybką akcję. Twój młody kierowca rajdowy będzie bawić się całymi godzinami zestawem konstrukcyjnym LEGO® City Samochody wyścigowe (60256).

Urodziliście się, by badać wszechświat! Rakiety i pojazdy LEGO® Space inspirują do budowania i odkrywania kolejne pokolenie astronautów.

Do dzieła! Daj młodym odkrywcom kosmosu okazję do zabawy inspirowanym pracą NASA zestawem pełnym minifigurek i kosmicznych modeli.