City

Zestawy Lego City

City

Aktywne filtry

Aresztowanie na...

Cena 79,99 zł

Dwa fajne samochodziki oraz minifigurki bohatera LEGO® City Duke’a DeTaina i notorycznego przestępcy Vita zawarte w zestawie konstrukcyjnym LEGO® City Aresztowanie na autostradzie (60242) zachęcają do emocjonujących pościgów samochodowych.

Zestaw LEGO® City Monster truck (60251) spodoba się dzieciom, które uwielbiają szybkie pojazdy. Młodzi kierowcy wyścigowi mogą pochwalić się swoimi umiejętnościami jazdy, wykonując imponujące akrobacje, wysokie skoki i karkołomne lądowania.

Transporter łodzi...

Cena 129,99 zł

Wszystko jest czadowe w zestawie LEGO® City Transporter łodzi wyścigowej (60254) zawierającym mocny transporter i aerodynamiczną, odrzutową łódkę wyścigową, która naprawdę unosi się na wodzie.

Do tego minifigurki kierowcy transportera i sternika ekstremalnej łodzi wyścigowej - jest tu wszystko, czego potrzeba do niezapomnianego wyścigu!

Pożar lasu Lego City 60247

Cena 42,99 zł

Każdy maluch może zostać bohaterskim strażakiem w rewelacyjnym zestawie LEGO® City Pożar lasu (60247). W komplecie jest fajny strażacki łazik z miejscem na minifigurkę w kabinie oraz zabawkową armatką wodną do gaszenia pożarów, a także płonące drzewo, na którym siedzi zaspana sowa.

To wystarczy, by rozpalić wyobraźnię dzieci - zwłaszcza że na miejsce pędzi już bohater serialu telewizyjnego LEGO City Clemmons!

LEGO® City Helikopter strażacki leci na ratunek (60248) to świetny zestaw konstrukcyjny dla dzieci, które uwielbiają pełną akcji zabawę.

W pudełku znajduje się latający helikopter z napędem na linkę oraz szybki quad i scena z pożarem.

Furgonetka z lodami Lego...

Cena 84,99 zł

Zestaw LEGO® City Furgonetka z lodami (60253) pozwoli dzieciom stać się bohaterami dnia codziennego. Serwowanie minifigurkom zimnych lodów w skwarny dzień to naprawdę chwalebny czyn!

Urodziliście się, by badać wszechświat! Rakiety i pojazdy LEGO® Space inspirują do budowania i odkrywania kolejne pokolenie astronautów.

Do dzieła! Daj młodym odkrywcom kosmosu okazję do zabawy inspirowanym pracą NASA zestawem pełnym minifigurek i kosmicznych modeli.