Nowości Lego

Nowości Lego

Aktywne filtry

Twoje dziecko fascynuje się jednośladami i uwielbia budować? Zrób mu prezent i podaruj zestaw LEGO® Creator 3 w 1 Supermotocykl (31114).

Jest w nim zabawkowa nowoczesna maszyna z ruchomą kierownicą, działającym zawieszeniem i boczną podpórką, więc dzieci mogą urządzić ekscytujące wyścigi.

Spider-Man i Upiorny...

Cena 89,99 zł

Gdy trzej kultowi bohaterowie Marvela z zestawu LEGO® Marvel Spider-Man 76173 Spider-Man i Upiorny Jeździec kontra Carnage zaczynają walkę, wynik starcia jest w rękach dzieci! 

Który dzieciak nie chciałby mieć na własność potężnego auta terenowego? Teraz dzięki modelowi LEGO® Technic Jeep® Wrangler (42122) to marzenie jest w zasięgu ręki.

Odkrywanie funkcji tej kultowej terenówki będzie świetną zabawą dla chłopców i dziewczynek w wieku od 9 lat. 

Zachęć młodych miłośników pokazów Monster Jam® do zbudowania własnego monster trucka. Pomoże Ci w tym zestaw konstrukcyjny LEGO® Technic 42119 Monster Jam Max-D®.

Wyposażony w napęd typu pull-back model sprawi, że chłopcy i dziewczynki szybko nauczą się wykonywać ekscytujące akrobacje na arenie Monster Jam.

Samolot wyścigowy Lego...

Cena 42,99 zł

Zestaw LEGO® Technic 42117 Samolot wyścigowy pozwoli dzieciom poczuć się jak prawdziwi kaskaderzy.

Ta gratka dla chłopców i dziewczynek w wieku od 7 lat zawiera szczegóły takie jak śmigło, które obraca się, gdy dzieci pchają samolot, a także otwierane pokrywy silnika.

Szukasz interesującego prezentu dla chłopców i dziewczynek uwielbiających pojazdy z pokazów Monster Jam®?

Zestaw LEGO® Technic 42118 Monster Jam Grave Digger® z napędem typu pull-back i wieloma funkcjami będzie strzałem w dziesiątkę. 

Dom rodzinny Andrei Lego...

Cena 299,98 zł

Zestaw LEGO® Friends Dom rodzinny Andrei (41449) to prezent, koło którego nie sposób przejść obojętnie.

Fani serii będą zachwyceni niezwykłymi detalami, od paneli słonecznych na dachu po minikeyboard w garażowym studio.

Ekologiczna kawiarnia w...

Cena 119,99 zł

Szukasz kreatywnej zabawki na urodziny dla dziecka, które troszczy się o środowisko? Zestaw LEGO® Friends Ekologiczna kawiarnia w Heartlake City (41444) to gwarancja całych godzin świetnej zabawy.