Creator 3w1

Creator 3w1

Aktywne filtry

Samolot kaskaderski Lego...

Cena 89,99 zł

Wykonuj wspaniałe akrobacje w Samolocie kaskaderskim z kokpitem dla minifigurki, obracającym się śmigłem i podwoziem z kołami.

Ten klasyczny dwupłatowiec zbudowany jest z jasnoczerwonych, białych i niebieskich klocków z nadrukowanymi gwiazdkami i złotymi detalami. 

Emocjonujący zestaw Lego Creator 31099 Samolot śmigłowy inspiruje dzieci do kreatywnej zabawy, którą tak uwielbiają.

Maluchy z ochotą będą lądować i startować kolorowym samolocikiem z obracającym się śmigłem i ruchomymi czubkami skrzydeł. Gotowi do startu?

Monster truck 31101 Lego...

Cena 69,99 zł

Emocjonujący zestaw Lego Creator 31101 Monster truck rozpali w dzieciach fascynację tymi ogromnymi pojazdami. Maluchom spodoba się przejeżdżanie po małym samochodzie osobowym i innych przeszkodach zielono-żółtym monster truckiem z działającym zawieszeniem. Gotowi do niezapomnianej akcji?

Smok ognia 31102 Lego...

Cena 89,99 zł

Zestaw Lego Creator 31102 Smok ognia rozpali w dzieciach kreatywność i fascynację mitycznymi potworami. Dzieci z ochotą ruszą do zabawy straszliwym, ziejącym ogniem smokiem, który strzeże otwieranej skrzyni wypełnionej skarbami i ma ruchomą głowę, szczękę, nogi, ogon, skrzydła i pazury. Czy zmierzysz się z potworami?

Twoje dziecko fascynuje się jednośladami i uwielbia budować? Zrób mu prezent i podaruj zestaw LEGO® Creator 3 w 1 Supermotocykl (31114).

Jest w nim zabawkowa nowoczesna maszyna z ruchomą kierownicą, działającym zawieszeniem i boczną podpórką, więc dzieci mogą urządzić ekscytujące wyścigi.

LEGO® Creator 3 w 1 Laweta z wyścigówkami (31113) to cudowna zabawka do budowania, która gwarantuje wyścigowe emocje.

W pudełku dzieci znajdą ciężarówkę z odłączaną naczepą i dwoma szybkimi wyścigówkami, które można rozładować za pomocą rampy i zabrać na domowy tor wyścigowy.

Morskie stworzenia Lego...

Cena 69,99 zł

Zwiedź dno morskie w zestawie LEGO® Creator 3 w 1 31088 Morskie stworzenia.

Znajdziesz w nim przerażającego, realistycznie wyglądającego rekina z granatowych i białych klocków.

Ma on otwieraną paszczę pełną ostrych zębów, ruszające się płetwy, ruchome stawy i odblaskowe oczy.

Przygoda w promie...

Cena 219,99 zł

Lego 31117 - Zestaw LEGO® Creator 3 w 1 Przygoda w promie kosmicznym gwarantuje emocjonujące przygody w przestrzeni międzygwiezdnej, które spodobają się każdemu dziecku.