Creator 3w1

Creator 3w1

Aktywne filtry

Smok ognia 31102 Lego...

Cena 89,99 zł

Zestaw Lego Creator 31102 Smok ognia rozpali w dzieciach kreatywność i fascynację mitycznymi potworami. Dzieci z ochotą ruszą do zabawy straszliwym, ziejącym ogniem smokiem, który strzeże otwieranej skrzyni wypełnionej skarbami i ma ruchomą głowę, szczękę, nogi, ogon, skrzydła i pazury. Czy zmierzysz się z potworami?

Twoje dziecko fascynuje się jednośladami i uwielbia budować? Zrób mu prezent i podaruj zestaw LEGO® Creator 3 w 1 Supermotocykl (31114).

Jest w nim zabawkowa nowoczesna maszyna z ruchomą kierownicą, działającym zawieszeniem i boczną podpórką, więc dzieci mogą urządzić ekscytujące wyścigi.

LEGO® Creator 3 w 1 Laweta z wyścigówkami (31113) to cudowna zabawka do budowania, która gwarantuje wyścigowe emocje.

W pudełku dzieci znajdą ciężarówkę z odłączaną naczepą i dwoma szybkimi wyścigówkami, które można rozładować za pomocą rampy i zabrać na domowy tor wyścigowy.

Morskie stworzenia Lego...

Cena 69,99 zł

Zwiedź dno morskie w zestawie LEGO® Creator 3 w 1 31088 Morskie stworzenia.

Znajdziesz w nim przerażającego, realistycznie wyglądającego rekina z granatowych i białych klocków.

Ma on otwieraną paszczę pełną ostrych zębów, ruszające się płetwy, ruchome stawy i odblaskowe oczy.

Dzięki fantastycznemu zestawowi konstrukcyjnemu LEGO Creator 3 w 1 Odrzutowiec naddźwiękowy 31126 dzieci w wieku od siedmiu lat mogą przeżywać emocjonujące przygody zarówno wysoko na niebie, jak i na wodzie.

Lego 31058 Creator 3w1...

Cena 69,99 zł

Ten zestaw da Ci mnóstwo świetnej zabawy! Znajdziesz w nim T-Rexa z ruchomymi łapami i głową, wielkimi szponami oraz otwierającą się paszczą uzbrojoną w spiczaste zęby.