Technic

Technic

Aktywne filtry

Auto wyścigowe Top Gear...

Cena 599,99 zł

Znasz fana samochodów wyścigowych, który chciałby prowadzić jak Stig z programu „Top Gear” telewizji BBC?

Podaruj mu fantastyczny model auta wyścigowego Top Gear sterowanego przez aplikację z zestawu 42109 LEGO® Technic, by mógł sprawdzić swoje umiejętności.

Katamaran 42105 Lego Technic

Cena 179,99 zł

Katamaran z zestawu 42105 Lego Technic to wyjątkowa zabawka, dzięki której dzieci poczują emocje towarzyszące regatom. To pierwszy w historii model Lego Technic, który unosi się na wodzie! Dzięki temu mali miłośnicy żeglarstwa będą mogli połączyć zabawę z nauką.

Zachęć młodych miłośników pokazów Monster Jam® do zbudowania własnego monster trucka. Pomoże Ci w tym zestaw konstrukcyjny LEGO® Technic 42119 Monster Jam Max-D®.

Wyposażony w napęd typu pull-back model sprawi, że chłopcy i dziewczynki szybko nauczą się wykonywać ekscytujące akrobacje na arenie Monster Jam.

Samolot wyścigowy Lego...

Cena 45,99 zł

Zestaw LEGO® Technic 42117 Samolot wyścigowy pozwoli dzieciom poczuć się jak prawdziwi kaskaderzy.

Ta gratka dla chłopców i dziewczynek w wieku od 7 lat zawiera szczegóły takie jak śmigło, które obraca się, gdy dzieci pchają samolot, a także otwierane pokrywy silnika.

Dragster Lego Technic 42103

Cena 89,99 zł

Podaruj swojemu małemu kierowcy dragster z zestawu 42103 LEGO® Technic, który będzie ciekawym wyzwaniem.


Nauka budowania modelu dragstera będzie dla dzieci świetną zabawą.

Zabawa nie kończy się na budowaniu. Ustaw mały sygnalizator ze światłami, a potem naciągnij napęd zabawki i puść ją, by wystrzeliła przed siebie.

Lego 42116 - Po złożeniu modelu mogą dzieci mogą wymyślać niezliczone budowlane przygody i poznać wszystkie realistyczne funkcje pojazdu.

Dwufunkcyjna łyżka, kabina kierowcy, panel sterowania, klatka bezpieczeństwa oraz przednie i tylne reflektory są wszystkim, czego dzieci potrzebują do kreatywnej zabawy na wiele godzin.