Laktatory

Laktatory

Aktywne filtry

Laktator Ręczny LOVI Expert jest delikatny i skuteczny, dzięki silikonowemu lejkowi i zastosowaniu technologii odciągania 3D Pumping (równoczesne połączenie opcji maskowania, naciskania i zasysania).

Wraz z dodatkowymi elementami zestawu tworzy kompletne rozwiązanie dla mamy i dziecka chroniące laktację i wspierające naturalne karmienie.

Laktator elektryczny...
  • -20,00 zł
  • -20,00 zł

Laktator elektryczny...

Cena 209,00 zł Cena podstawowa 229,00 zł

Nowej generacji laktator elektryczny Canpol babies pozwala na bardzo skuteczne i dokładne odciąganie pokarmu bez żadnego wysiłku.

Laktator elektryczny...

Cena 299,00 zł

Laktator elektryczny Easy&Natural ułatwia karmienie na początku laktacji, jest także bardzo przydatny w późniejszym okresie, gdy laktacja jest już ustabilizowana.

Odciągacz Stymulator...

Cena 9,50 zł

Odciągacz pokarmu stymuluje naturalne ssanie piersi matki przez dziecko.

Produkt może być również używany jako stymulator laktacji przez kobiety rozpoczynające karmienie piersią jak i przez kobiety mające podrażnione brodawki.

Laktator ręczny Basic...

Cena 63,60 zł

Laktator ręczny Basic dzięki dołączonemu adaptorowi pasuje do wszystkich szeroko i wąskootworowych butelek marki Canpol Babies.

Zestaw zawiera: laktator, butelkę wąskootworową 120 ml ze smoczkiem 3m+, adaptor, akcesoria do przechowywania pokarmu (nakrętkę i dysk uszczelniający).