Laktatory

Laktatory

Aktywne filtry

Laktator elektryczny...

Cena 299,00 zł

Laktator elektryczny Easy&Natural ułatwia karmienie na początku laktacji, jest także bardzo przydatny w późniejszym okresie, gdy laktacja jest już ustabilizowana.

Laktator Ręczny LOVI Expert jest delikatny i skuteczny, dzięki silikonowemu lejkowi i zastosowaniu technologii odciągania 3D Pumping (równoczesne połączenie opcji maskowania, naciskania i zasysania).

Wraz z dodatkowymi elementami zestawu tworzy kompletne rozwiązanie dla mamy i dziecka chroniące laktację i wspierające naturalne karmienie.

Laktator ręczny Basic...

Cena 60,00 zł

Laktator ręczny Basic dzięki dołączonemu adaptorowi pasuje do wszystkich szeroko i wąskootworowych butelek marki Canpol Babies.

Zestaw zawiera: laktator, butelkę wąskootworową 120 ml ze smoczkiem 3m+, adaptor, akcesoria do przechowywania pokarmu (nakrętkę i dysk uszczelniający).

Odciągacz Stymulator...

Cena 11,70 zł

Odciągacz pokarmu stymuluje naturalne ssanie piersi matki przez dziecko.

Produkt może być również używany jako stymulator laktacji przez kobiety rozpoczynające karmienie piersią jak i przez kobiety mające podrażnione brodawki.

Elektryczny laktator...
  • -33,00 zł
  • -33,00 zł

Elektryczny laktator...

Cena 399,00 zł Cena podstawowa 432,00 zł

Elektryczny laktator NaturallyMe jest wygodny i intuicyjny w obsłudze. Stanowi niezawodną pomoc w karmieniu piersią na każdym etapie.


Laktator elektryczny...
  • -73,81 zł
  • -73,81 zł

Laktator elektryczny...

Cena 135,19 zł Cena podstawowa 209,00 zł

Nowej generacji laktator elektryczny Canpol babies pozwala na bardzo skuteczne i dokładne odciąganie pokarmu bez żadnego wysiłku.