Leżaczki i huśtawki

Leżaczki i huśtawki  Jest 8 produktów.

459,00 zł
Huśtawka z pozytywką, 7 prędkościami kołysania i siedzeniem z 4 pozycjami oparcia gwarantuje, że dziecko będzie spokojne i zrelaksowane. Huśtawka posiada 3 miękkie zabawki oraz elektroniczną pozytywkę z muzyką i wyłącznikiem czasowym.
W magazynie
949,00 zł
Innowacyjna huśtawka Sweetpeace Graco - kokon. Sprawdzone przez mamy. Polecana przez pediatrów!
Brak w magazynie
Brak w magazynie
210,00 zł
Przytulny kolorowy leżaczek z możliwością włączenia łagodnych wibracji. Leżaczek posiada pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz pałąk z zabawkami łatwy w montażu i demontażu.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
190,00 zł
Leżaczek, który dzięki specjalnemu stelażowi może kołysać się do przodu oraz do tyłu. Leżaczek posiada pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, pałąk z zabawkami, łagodne wibracje oraz regulację położenia.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
445,00 zł
Ta najmniejsza na rynku huśtaweczka-bujaczek zaskoczy Cię liczbą funkcji i małymi wymiarami zewnętrznymi. Oferuje 5 prędkości bujania, odtwarza melodie i dźwięki oraz posiada odchylane ramię z karuzelą. To bardzo wygodne i bezpieczne miejsce dla Twojego dziecka.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
278,00 zł
Funkcjonalny bujaczek z motywem sympatycznych zwierzątek z kolekcji lubianej marki Fisher Price. Dzięki specjalnej konstrukcji oraz wibracjom pozwoli wygodnie zasnąć każdemu maluszkowi. Zabawki zawieszone na poprzeczce zapewnią dziecku rozrywkę.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
308,00 zł
Idealny jako stacjonarny fotelik-bujaczek – doskonały nawet dla najmłodszych niemowląt, świetne miejsce do zabawy, karmienia, wypoczynku lub drzemki!
W magazynie
196,00 zł
Uspokajający leżaczek z zabawkami zapewnia dziecku wygodną pozycje do siedzenia, usypiania jak i zabawy. Leżaczek wyposażony jest w delikatne, włączane przyciskiem, wibracje.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów