Karuzele

Karuzele  Jest 10 produktów.

na stronę
269,90 zł
Karuzela Rośnij z muzyką to wyjątkowa zabawka rozwojowa, która ukoi każdego maluszka oraz przyciągnie jego uwagę wyjątkową kombinacją muzyki. Unikalny system poruszania się karuzeli 4D (zabawki skierowane są zawsze w stronę dziecka) oraz obserwacja uroczych zawieszek "tańczących" do, aż 18 różnych melodii rozwijają koordynację wzrokową oraz zmysły dziecka.
W magazynie
219,00 zł
Karuzela klasyczna Tiny Love zawiera w sobie wiele ważnych dla rozwoju dziecka elementów. Zaliczyć do nich należy przede wszystkim unikalny styl poruszania się elementów karuzeli w różnych kierunkach, który absorbuje uwagę dziecka i pobudza koordynację wzrokową.
W magazynie
262,00 zł
Wyspa Marzeń to prawdziwa uczta dla zmysłów malucha, na którą składa się muzyka, dźwięki natury i barwne elementy. Wszystko to składa się na bogatszy rozwój emocjonalny dziecka, pogłębia jego wyobraźnię i sprawia, że nasze maluszki będą nią zachwycone.
W magazynie
112,00 zł
Muzyczna karuzela, która przyda się każdemu malcowi.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
129,00 zł
•3 dwustronne wachlarze w kontrastowych kolorach- na 2 etapy rozwoju oraz centralnie umieszczona zawieszka gwiazdka pobudzają rozwój zmysłu postrzegania    •połączenie muzyki, ruchu i światła uspokaja, pomaga rozwijać zmysły, wpływa na rozwój poznawczy oraz inteligencję emocjonalną dziecka
W magazynie
199,00 zł
Karuzela odtwarza 40 melodii: odgłosy natury, melodie kołysanek (spokojne, kojące dźwięki wybrane specjalnie dla najmłodszych dzieci). Odtwarzanej muzyce towarzyszą delikatne migające światła. Kolorowe, pluszowe maskotki zawieszone na liściach karuzeli kręcą się dookoła przykuwając uwagę dziecka.
W magazynie
96,00 zł
Karuzelka z pozytywką i mechanicznym napędem. Po włączeniu mechanizm obraca się i odtwarza dźwięki zabawiając dziecko ruchem 4 zwierzątek.
W magazynie
210,00 zł
Łatwe, radosne uspokajenie z wielofunkcyjną karuzelką, która „rośnie” wraz z dzieckiem! Odtwarza do 20 minut kojącej muzyki do snu lub wesołe melodie do zabawy, a miękkie, przyjazne i wirujące nad głową dziecka zwierzaczki przyciągają uwagę i stymulują jego wzrok.
W magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 10 elementów