Karmienie

Karmienie  Jest 19 produktów.

na stronę
58,00 zł
Dwie butelki do karmienia Natural Feeling już z od urodzenia (150ml i 250 ml; przepływ normalny) idealne do karmienia naprzemiennego oraz smoczek uspokajający Physio Comfort 0m+ niezaburzający odruchu ssania i wspierający naturalny rozwój jamy ustnej.
W magazynie
29,90 zł
Łyżeczka do wyciskanych produktów pasuje do saszetek (Fill'n Squeeze) i może być także używana jako samodzielna łyżeczka do karmienia dziecka.
W magazynie
29,00 zł
Zapasowe saszetki Fill'n Sqeeze - idealne do przechowywania żywności dla maluchów.
W magazynie
129,00 zł
Fill’n Squeeze to łatwy sposób na przechowywanie zdrowego i pysznego domowego jedzenia dla dzieci w kolorowych, wielorazowych i praktycznych saszetkach. Utrzymaj zdrowy styl żywienia także poza domem.
W magazynie
99,00 zł
Pomoc w okresie karmienia i w kolejnych etapach rozwoju dziecka.
Produkt dostępny z różnymi opcjami
Brak w magazynie
24,50 zł
Kubek-niekapek będzie wiernym towarzyszem podróży i spacerów przyjaznym i mamie, i maluszkowi! Regulowane uchwyty możesz ustawić na dwa różne sposoby w zależności od potrzeb dziecka, niekapek pasuje też do większości uchwytów na kubki w samochodach i wózkach.
W magazynie
28,00 zł
Kubeczek z regulacją wypływu Fisher Price, który „rośnie wraz z dzieckiem”! Wybierz sposób wypływu odpowiedni dla wieku dziecka!
Brak w magazynie
Brak w magazynie
24,50 zł
Miękki ustnik umieszczony pośrodku sprawia, że niekapek przypomina butelkę, co pomaga dziecku w przejściu z buteleczki na kubeczek!
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 19 elementów