Dr Brown's smoczki

Dr Brown's smoczki  Jest 11 produktów.

na stronę
17,40 zł
Smoczki Dr Brown's poziom Preemies z miękkiego silikonu idealne dla dzieci urodzonych przedwcześnie.
W magazynie
21,00 zł
Smoczek Dr Brown’s 9m+ poziom Y przeznaczony jest do butelek z szeroką szyjką firmy Dr Brown’s  do kaszek oraz gęstszych soków, dla dzieci które ukończyły 9 miesiąc życia (poziom Y).
W magazynie
21,00 zł
Smoczek przeznaczony do butelek z szeroką szyjką firmy Dr Brown's  dla dzieci, od  9 miesiąca życia (poziom 4) . Smoczek jest wykonany z najwyższej jakości silikonu.
W magazynie
21,00 zł
Smoczek przeznaczony do butelek z szeroką szyjką firmy Dr Brown's  dla dzieci, od  6 miesiąca życia (poziom 3) . Smoczek jest wykonany z najwyższej jakości silikonu.
W magazynie
21,00 zł
Smoczek przeznaczony do butelek z szeroką szyjką firmy Dr Brown's  dla dzieci, od  3 miesiąca życia (poziom 2) . Smoczek jest wykonany z najwyższej jakości silikonu.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
21,00 zł
Smoczek przeznaczony do butelek z szeroką szyjką firmy Dr Brown's  dla dzieci, od urodzenia do ukończenia 3 miesiąca życia (poziom 1) . Smoczek jest wykonany z najwyższej jakości silikonu.
W magazynie
17,40 zł
Smoczek przeznaczony do butelek standardowych firmy DR BROWN’S  do kaszek oraz gęstszych soków, dla dzieci które ukończyły 9 miesiąc życia (poziom Y) . Smoczek wykonany jest z najwyższej jakości silikonu.  Jest miękki i łatwy w utrzymaniu czystości.
W magazynie
17,40 zł
Smoczek Dr Brown’s STANDARD POZIOM 4. Smoczek przeznaczony do butelek standardowych firmy DR BROWN’S  dla dzieci, od ukończenia 9-go miesiąca życia (poziom 4).
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 11 elementów