135,00 zł
0 Komentarz (y)
1000 faktów i pytań na temat Państ z całego świata.
Brak w magazynie
98,00 zł
0 Komentarz (y)
Zabawka tamburyn ma podwójną funkcję. Z jednej strony to elektroniczny tamburyn z drugiej to pojemnik z trzema kolorowymi foremkami do wkładania. 
83,00 zł
0 Komentarz (y)
Super Truck śmieciarka to duże, 77 centymetrowe auto ze znanej i cenionej serii Super Truck. W skład zestawu wchodzą 4 kontenery na śmieci z otwieranym spodem oraz dźwig, który ma możliwość ściągania ich z ruchomej naczepy.Dużą zaletą produktu jest lekkość konstrukcji i realistyczny wygląd.
95,00 zł
0 Komentarz (y)
Rozświetl pokój swojego Maluszka miłym i przyjaznym światłem Rakiety.
95,00 zł
0 Komentarz (y)
Traktor z sześcioma zwierzątkami na przyczepie, który jeździ, mruga światłami i wydaje realistyczny odgłos silnika!
79,99 zł
0 Komentarz (y)
Klocki Lego Duplo 10567Kąpiel to świetna zabawa, jeśli Twoje dziecko może budować łódki LEGO DUPLO. Są tu zwierzęta, takie jak czerwony królik i miś, oraz dodatkowe klocki, które pozwolą na jeszcze lepszą zabawę.
Brak w magazynie
120,00 zł
0 Komentarz (y)
Zdalnie sterowany samochód terenowy. Pomaga ćwiczyć koordynację, rozwija wyobraźnię i kreatywność. Jeździ w czterech kierunkach (do przodu, w tył, w lewo i w prawo). Pilot może być dołączony do samochodu jako koło zapasowe. Samochód jest wyposażony w praktyczne, gumowe zderzaki.
153,00 zł
0 Komentarz (y)
Hipopotam i jego zabawni przyjaciele towarzyszą dziecku podczas rozwoju koordynacji pierwszych ruchów, zachęcając do aktywności. Do zestawu gimnastycznego dołączone są 3 zawieszki, które po zdjęciu z tasiemki mogą być używane jako grzechotki.

Polecane produkty