159,00 zł
0 Komentarz (y)
Pamiętnik Monster High reagujący na wypowiedziane hasło!
Brak w magazynie
89,99 zł
0 Komentarz (y)
Wkrocz w przyszłość wraz z niesamowitym robotem LEGO Creator typu 3 w 1. Ten robot jest przygotowany do każdej akcji. Jego główne cechy to niezwykle efektowna futurystyczna kolorystyka łącząca pomarańcz, biel i czerń, duża mechaniczna głowa z jednym niebieskim okiem, zdejmowany plecak z rozkładanymi skrzydłami i zdejmowanymi dopalaczami rakietowymi.
38,00 zł
0 Komentarz (y)
Zabawkowy smartfon mówi po polsku wesołe rymowanki, wydaje zabawne dźwięki, uczy cyferek. Różowy Smartfonik z możliwością wybrania różnych funkcji:
151,00 zł
0 Komentarz (y)
Transport kosztowności i banknotów między instytucjami bankowymi zawsze jest narażony na atak złodziei, czyhających na chwilę nieuwagi policjantów. Wspomóż stróży prawa i pomóż im zabezpieczyć ciężarówkę.
39,99 zł
0 Komentarz (y)
Głęboko w dżungli zły Pająk Zagłady knuje plany ataku. Pędź bronić wioski Protektorów z niesamowitym Obrońcą Dżungli, a następnie wypal z szybkostrzelnego miotacza wielkiego Łuku Powietrza i spraw, by Pająk Zagłady rzucił się do ucieczki.
128,00 zł
0 Komentarz (y)
Jak szybko i zabawnie mozna nauczyć się posługiwania zegarem?Gdy ma się takich interaktywnych przyjaciół,jak Tik i Tak nauka staje się fantastyczną zabawą!Jeden z nich jest zegarem analogowym,drugi cyfrowym.
74,99 zł
0 Komentarz (y)
Ten samochód pomoże utrzymać czystość na wszystkich ulicach w mieście. Wsiadaj za kierownice i ruszaj bo w mieście zrobił się mały bałagan.
44,00 zł
0 Komentarz (y)
Nadlatują i nadjeżdżają Twoi ulubieni bohaterowie z filmu „Samoloty 2” wytwórni Disneya!

Polecane produkty