35,50 zł
Dziecko może sortować i układać krążki jeden na drugim, a uderzając w podstawę obserwować jak przechylają się w różne strony. Jaskrawe kolory, błyszczące odblaski i wirujące kuleczki pobudzają zmysły dziecka i zwiększają frajdę! Przed zakupem zapytaj o dostępnośc produktu.
54,94 zł
W pokoju Andyego jest ważne zadanie do wykonania - czas wysłać naszych zielonych żołnierzy. Dzielni żołnierze nigdy nie zostawiają swoich na polu bitwy!
Brak w magazynie
86,00 zł
Kompaktowy zestaw o specjalnej konstrukcji zapewnia dzieciom wspaniałą zabawę, wprowadzając je w świat najciekawszych serii Playmobil lub pozwalając na rozszerzenie danej kolekcji.
Brak w magazynie
45,00 zł
Dzieci uwielbiają rozmawiać przez telefon. Ten klasyczny telefonik na kółkach sprawia, że zabawa w rozmawianie daje jeszcze więcej radości.
499,00 zł
Luksusowy zestaw kolejowy LEGO® DUPLO® z efektownym nowoczesnym pociągiem.
129,00 zł
Weź kierownicę Samochodu Billy w swoje ręce i poczuj się, jak kierowca terenówki.
65,00 zł
Sympatyczna gąsienica na sznureczku z obracającymi się i grzechoczącymi kuleczkami.
Brak w magazynie
92,00 zł
Rewelacyjny zestaw typu Game Box 'Stadnina Koni' z serii Country.Pudełko do zabawy Stadnina koni - zestaw zawiera stajnię dla koni z miejscem na przyrządy do pielęgnacji, boksem, paśnikiem, koszem, skrzynią, wiadrem, widłami, miotłą, sianem, słomą, pożywieniem dla zwierząt, uprzężą, kocem, a także figurką opiekunki i koniem.
Brak w magazynie

Polecane produkty