3wayFix Maxi-Cosi baza do fotelika

799,00 zł
Brutto
KI42003
Szt.

Baza 3wayFix oferuje najbezpieczniejszy sposób przewożenia dzieci w samochodzie, pozwalając na podróż tyłem do kierunku jazdy od urodzenia aż do ok. 4 roku życia. 

3wayFix jest elementem zestawu 3wayFamily, który zapewnia doskonałe dopasowanie z gondolą Jade oraz fotelikami Pebble Plus i Pearl Pro i-Size. Wszystkie produkty są zgodne z normą i-Size (R129) i oferują najwyższy poziom bezpieczeństwa. 

  

Baza 3wayFix to również łatwość użytkowania, dzięki instalacji na ISOFIX oraz systemowi wpinania click-and-go. Sygnalizacja świetlna i dźwiękowa na wyświetlaczu bazy potwierdza prawidłowy montaż bazy i fotelików.

  

Baza 3wayFix jest częścią zestawu 3wayFamily i stanowi doskonałe połączenie z gondolą Jade, fotelikiem Pebble Plus i Pearl Pro i-Size. Wszystkie foteliki są zgodne z najnowszą normą R129 (i-Size) i oferują najwyższy poziom bezpieczeństwa.

  

Łatwość użytkowania Bardzo łatwe wpinanie gondoli Jade, fotelika Pebble Plus i Pearl Pro i-Size Ergonomiczne uchwyty, łatwo dostępne z obu stron Komfort Kompatybilna z gondolą Jade, fotelikiem dla niemowląt Pebble Plus (z wkładką baby hugg i materiałem absorbującym siły zderzeniowe) i fotelikiem Pearl Pro i-Size (4 pozycje regulacji siedziska) Bezpieczeństwo 

  

Zwiększone standardy bezpieczeństwa zapewniają lepszą ochronę głowy i szyi Zaczepy ISOFIX zapewniają najbezpieczniejszy, najłatwiejszy i najszybszy sposób instalacji fotelika Sygnalizacja świetlna i dźwiękowa potwierdza prawidłowy montaż minimalizując ryzyko popełnienia błędu Ogólne Długi okres użytkowania w połączeniu z gondolą Jade, Pebble Plus i Pearl Pro i-Size Pasuje do większości samochodów wyposażonych w system ISOFIX W zestawie znajdują się 2 baterie, które można łatwo wymienić Ostrzeżenie o niskim poziomie baterii (światło zapala się przy poziomie 30%).

  

Przed zakupem zpaytaj o dostępność produktu.

Wybrane produkty