Nosidełko dla dziecka EasyFit Chicco (Dark beige)

120,00 zł
Brutto
8058664106660
Szt.
Produkt niedostępny. Zadzwoń do nas! (48) 384 02 90.

Proste i intuicyjne w obsłudze. Łatwe w zakładaniu i regulacji. Ergonomiczne, bezpieczne i bardzo wygodne.

Stworzone z myślą o komforcie dziecka i rodziców. Przedstawiamy nosidełko dla dziecka EasyFit!

help_outlineZapytaj o produkt
Nosidełko dla dziecka EasyFit Chicco (Dark beige)

Nosidełko dla dziecka EasyFit Chicco (Dark beige)

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Nosidełko dla dziecka EasyFit – założysz je równie łatwo, jak T - shirt!

  

Od kiedy można nosić dziecko w nosidełku EasyFit? Już od pierwszych dni życia maluszka! Odpowiednio ustawione, szerokie siedzisko, pozwala na zachowanie bezpiecznej dla noworodka pozycji nóżek, które układają się w kształcie litery M.

  

Nosidło dziecięce EasyFit jest w pełni ergonomiczne. Dziecko przyjmuje w nim pozycję, w której kręgosłup układa się w kształcie litery C. Dodatkowo, górną część nosidełka można unieść, zapewniając tym samym wsparcie dla główki noworodka.

  

W Chicco lubimy proste i praktyczne rozwiązania, które sprawdzają się w opiece nad dzieckiem. Nosidełko dla dzieci EasyFit bardzo łatwo i szybko się zakłada, dzięki czemu maluszek nie niepokoi się i może się znaleźć w ciągu kilku sekund blisko rodzica. EasyFit można złożyć do niewielkich rozmiarów i wygodnie przechowywać w torbie.

  

Badania przeprowadzone na niemal 100 osobach wykazały, że wszyscy rodzice zakładali nosidełko dla niemowlaka prawidłowo i przyjmowali zdrową postawę ciała. Większość z nich była również zadowolona z użytkowania nosidełka dziecięcego.

  

Nosidełko zatwierdzone przez pediatrów

  

Badanie naukowe przeprowadzone wśród niemal 100 niemowląt wykazało, że nosidełko EasyFit pozwala na zachowanie przez dzieci prawidłowej pozycji ciała. Nóżki układają się w kształcie litery M a plecki przyjmują kształt litery C. Dodatkowo, noworodki mają zapewnione pod szyję i główkę.

  

Nosidełko bezpieczne dla bioder dziecka

  

Nosidełko niemowlęce EasyFit zostało zatwierdzone przez Międzynarodowy Instytut Dysplazji Stawów Biodrowych jako bezpieczne dla dzieci. Noworodki i niemowlęta przyjmują w nim prawidłową pozycję nóżek, przypominającą kształtem literę M.

  

Nosidełko EasyFit łatwo się reguluje

   Regulacja - nosidelko EasyFit

Nosidełko dla dziecka powinno być tak wyregulowane, by zapewniało maksymalnie bezpieczeństwo i komfort - zarówno maluszkowi jak i rodzicowi. EasyFit pozwala na łatwą i szybką regulację dzięki wygodnym paskom.

Nosidełko niemowlęce EasyFit wygodnie się przechowuje

 torba do przenoszenie nosidełka Easy Fit Chicco

Nosidełko niemowlęce EasyFit można po użyciu złożyć do niewielkich rozmiarów i schować do torby.