City Mini GT Double Baby Jogger kol. steel/gray

316929

Nowe

Gdziekolwiek zmierzasz City Mini GT Podwójny zapewni Ci komfort jazdy, bez względu na to czy droga jaka obierzesz będzie kręta, wąska czy wyboista.

2 798,00 zł

city mini® GT podwójny | radość spacerowania

Terenowe opony, regulowana rączka oraz hamulec ręczny to oręże, które pozwala zmierzyć się z każdą drogą i w każdych okolicznościach. Bez trudu.

System składania

Citi Mini GT podwojny

Unikalny, opatentowany system Quick-Fold Technology - umożliwia złożenie wózka jednym, prostym ruchem pociągnięcia za pasek. Automatyczna blokada wózka złożonego.

Siedzisko

Citi Mini GT dla bliźniaków

Wielopozycyjne oparcia siedziska są wentylowane oraz regulowane do pozycji leżącej. Posiadają wbudowaną (chowaną) osłonę pogodową, która chroni przed wiatrem i deszczem, przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniej wentylacji.

Budka

CITI MINI GP dla bliźniaków, spacerówka

Duże, wielopozycyjne budki wyposażone są w okienka oraz otwory wentylacyjne. Wykonane z materiałów zapewniających ochronę przeciwsłoneczną UV 50+. Możliwość regulowania budek odrębnie.

Koła

Koła w podówjnej spacerówce Citi Mini GT

City Mini GT Podwójny wyposażony jest w terenowe, amortyzowane, wiecznie pompowane koła o średnicy 21,6 cm. Skrętne, przednie koła z automatyczną blokadą doskonale sprawdzają się w miejskiej dżungli, jak i na trudnym terenie, czyniąc jazdę płynną i komfortową.

Rączka i hamulec

spacerówka dla bliźniaków Citi Mini GT

Regulowana wysokość rączki jest odpowiednia dla każdego rodzica bez względu na wzrost. Ręczny hamulec zwiększa pewność i komfort jazdy.

Travel System

Za pomocą adapterów, umożliwiających wpięcie na ramę wózka gondoli Baby Jogger oraz fotelika z grupy 0+, wózek City Mini GT Podwójny może być wózkiem wielofunkcyjnym, użytkowanym od urodzenia. ( *adaptery, foteliki z grupy 0+ oraz gondole kompaktowe- sprzedawane oddzielnie).

Liczba siedzisk : 2

Rodzaj:     Wielofunkcyjny

Travel System: Tak - adaptery (sprzedawane odrębnie)

Wymiary po rozłożeniu: 112 x 76 x 76/110 cm

Wymiary po złożeniu : 84 x 76 x 31 cm

Waga:14,7 kg

Wysokość pasów ramiennych: 53 cm

Wysokość oparcia: 63 cm

Szerokość oparcia: 30 cm

Głębokość siedziska: 25 cm

Wysokość podnóżka: 25 cm

Szerokość podnóżka: 32 cm

Maksymalna waga dziecka : 15 kg
Przed zakupem zapytaj o dostępność produktu lub danej kolorystyki.

Podobne produkty