Ever After High - Magiczna Książka Scena 3w1 i lalka Briar Beauty

BJH55

Nowe

Seria Ever After High opowiada o życiu szkolnym grupy uczniów w ich akademii. Pewnego dnia, pewna nowa uczennica dzieli szkołę na dwie, odmienne grupy. Royalsów - którzy chcą podążać śladami swoich sławnych rodziców oraz Rebelsów - uczniów, którzy chcą napisać swoje własne przeznaczenie. Kto należy do danej grupy?

Ten produkt nie występuje już w magazynie

280,00 zł

Wszystkie lalki z tej linii są perfekcyjnie wykonane z dbałością o najmniejsze detale. Mają piękne włosy, starannie wykończone ubranka z wysokogatunkowych tkanin oraz efektowne dodatki. Na szczególną uwagę zasługuje ich delikatna uroda i baśniowe stylizacje. To lalki jakich jeszcze nie było!

Ten czarujący zestaw zaprasza Cię na niezwykłą przygodę w magicznym świecie Ever After High™. Otwórz tę niezwykłą księgę i poznaj Briar Beauty™, córkę Śpiącej Królewny. Rozłóż księgę i odtwarzaj niezwykłą magiczną przygodę w trzech uroczych miejscach: gdy Briar wyśpi się już w swojej królewskiej komnacie, może przejść przez bogato zdobioną bramę do przepysznej sali balowej, gdzie urządzi niezwykły bal z okazji Dnia Koronacji.

Na koniec może wybrać się na spacer do Zaczarowanego Lasu i podziwiać magiczną krainę z urzekającego balkonu! W zestawie znajduje się lalka, książka-domek oraz mebelki i akcesoria, takie jak lustro przemieniające się w zakładkę do książek!

Wiek: od 6 lat

Podobne produkty