Ever After High - Dzień koronacji Lalka Apple White

CBT83 CBT86

Nowe

Seria Ever After High opowiada o życiu szkolnym grupy uczniów w ich akademii. Pewnego dnia, pewna nowa uczennica dzieli szkołę na dwie, odmienne grupy. Royalsów - którzy chcą podążać śladami swoich sławnych rodziców oraz Rebelsów - uczniów, którzy chcą napisać swoje własne przeznaczenie. Kto należy do danej grupy?

Ten produkt nie występuje już w magazynie

179,00 zł

Wszystkie lalki z tej linii są perfekcyjnie wykonane z dbałością o najmniejsze detale. Mają piękne włosy, starannie wykończone ubranka z wysokogatunkowych tkanin oraz efektowne dodatki. Na szczególną uwagę zasługuje ich delikatna uroda i baśniowe stylizacje. To lalki jakich jeszcze nie było!

Kolekcja lalek Dzień Koronacji
W magicznym świecie Ever After High™ emocje sięgają zenitu. Nadchodzi niezwykły dzień... Dzień Koronacji!

Tegoroczny Dzień Koronacji i wybór Królowej Baśni uświetni niezwykła maskarada, której tematem przewodnim będzie Zaczarowany Las! Poznaj wszystkie czarujące kandydatki w olśniewających strojach, bajecznych fryzurach i przepięknych maskaradowych maskach.

Apple White – córka Królewny Śnieżki z książki "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”!

Dziewczyna wciąż czeka na swoje przeznaczenie – otrucie jabłkiem i zostanie ukochaną przez wszystkich królową, sprawiedliwe rządzącą całym królestwem. Stoi po stronie grupy, która walczy o przestrzeganie tradycji i wypełnianie swojego przeznaczenia.

Zawartość opakowania: lalka Ever After High - Apple White w balowej kreacji, stojak do lalki, maska karnawałowa.

Przed zakupem zapytaj o dostępność produktu.

Podobne produkty