Klocki „Pierwsze słówka” – Zwierzęta|Ucz się i śmiej!

FJG3

Nowe

Dziesięć kolorowych klocków wprowadza dziecko w świat pierwszych słów i zwierząt!

Ostatnie egzemplarze!

100,00 zł

Ucz się i śmiej! Klocki „Pierwsze słówka” – Zwierzęta | Fisher-Price

Poszerzaj słownictwo swojego maluszka przy pomocy zestawu 10 kolorowych klocków. Dzięki nim dziecko pozna pierwsze słowa i dowie się wielu rzeczy o zwierzętach! Sześcienne klocki zachęcają małe rączki (i główki) do nieustannej nauki poprzez wspaniałą zabawę. Po włożeniu klocków do Edukacyjnej Stacji Szczeniaczka Pierwsze Słówka Ucz się i śmiej! (sprzedawanej oddzielnie) zabawka odtwarza wypowiedzi i dźwięki dostosowane do poziomu nauki dziecka. Sprzyja to tworzeniu powiązań między widzianymi przedmiotami a słyszanymi słowami. Dzięki temu maluch łatwiej zamieni gaworzenie w pierwsze słówka.

    • Zestaw zawiera 10 klocków z motywami zwierząt
    • Aktywizujące elementy, które można obracać, przesuwać i nie tylko!
    • Umieść klocki na „magicznym” czytniku Edukacyjnej Stacji Szczeniaczka

Pierwsze Słówka Ucz się i śmiej! Wówczas zostanie aktywowana edukacyjna zawartość „Poziomy nauki” – dostosowana do etapu rozwoju dziecka! (Edukacyjna Stacja Szczeniaczka „Pierwsze słówka” jest sprzedawana oddzielnie w zależności od dostępności).

Wytyczne dotyczące rozwoju: Zręczność – chwytanie, trzymanie i układanie klocków jeden na drugim rozwija sprawność i koordynację wzrokowo-ruchową. Nauka – Obrazki ze słowami stanowią wstęp do nauki czytania. Dziecko „czyta” klocki i poszerza swoje słownictwo. Rozwój języka – Niemowlęta i małe dzieci korzystają z klocków razem z rodzicem, słuchając wypowiadanych słów i próbując powiązać je z obrazkami. W ten sposób poszerzają słownictwo i zaczynają wypowiadać pierwsze wyrazy. Umiejętności komunikacyjne – Klocki zachęcają do rozmawiania, gdy rodzic czyta na głos słowa, a dziecko słucha i zaczyna powtarzać.Przedział wiekowy: 9–36 miesięcy

Przed zakupem zapytaj o dostępność produktu.

Podobne produkty