Interaktywny Magnetofonik BeBo Fisher-Price

FJB66

Nowe

Zachęć malucha do muzykowania, wręczając mu interaktywny magnetofonik wraz z BeBo i przyjaciółmi!

159,00 zł

Fisher-Price FJB66 | Interaktywny Magnetofonik BeBo

Czas na odrobinę muzyki! Ulubieni przyjaciele Twojej pociechy: BeBo, Bella i Piesek BeBo będą tańczyć w rytm muzyki płynącej z tego fantastycznego magnetofonu. Interaktywny Magnetofonik BeBo umożliwia zabawę na dwa sposoby, zależnie od rozwoju dziecka. Jasne światełka i zabawne melodie zachęcą malucha do tańca w rytm muzyki! Maluch może trącić obrotowy wałeczek, aby rozpocząć imprezę ze światełkami i muzyką lub przesunąć przełącznik, aby usłyszeć kliknięcie.

Każda postać ma inny kształt podstawy, dzięki czemu starsze dzieci mogą sortować figurki w specjalnych miejscach na magnetofoniku, włączając jeszcze więcej zabawnych brzmień i wypowiedzi! Wygodny uchwyt ułatwia przenoszenie magnetofoniku, dzięki czemu Twoja pociecha może się bawić, gdzie tylko zechce. Zabawa, która rozwija. Zręczność: Chwytanie i dopasowywanie zabawnych, muzykalnych postaci do specjalnych otworów rozwija koordynację ręka-oko. Ciekawość: Maluch widzi, że jego działania aktywują muzykę i światła – poznaje w ten sposób zasadę przyczyny i skutku! Kreatywność i wyobraźnia: Wciskając postacie w różnej kolejności, dzieci mogą tworzyć własne piosenki, rozwijając swoją muzykalność.

Zestaw zawiera ulubionych przyjaciół Twojej pociechy: BeBo, Bellę i Pieska BeBo

2 sposoby zabawy – zależnie od etapu rozwoju dziecka: Kręcenie wałeczkiem powoduje, że zabawka gra i świeci się. Umieszczenie przyjaciół w odpowiednich wnękach na magnetofoniku nagradza dziecko zabawnymi dźwiękami i wypowiedziami!

 Wielokolorowe diody LED zapalają się, gdy dziecko aktywuje zabawkę.

Suwak i kuleczka zapewniają niekończącą się zabawę.

Wiek: od 6 miesiąca życia

Przed zakupem zapytaj o dostępność produktu.

Podobne produkty