Chicco Seat2Fit I-size Black Fotelik samochodowy

1 299,00 zł
Brutto
8058664148448
Szt.

Fotel samochodowy Seat2Fit I-Size dla dzieci w wzroście od 45 do 105 cm; czyli od 0 do około 4 lata bezpieczeństwa i wygody!

help_outlineZapytaj o produkt
Chicco Seat2Fit I-size Black Fotelik samochodowy

Chicco Seat2Fit I-size Black Fotelik samochodowy

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Fotel samochodowy Seat2Fit  posiada najnowszą homologację ECE R 129/03 ; dla dzieci w wzroście od 45 do 105 cm; czyli od 0 do około 4 lata bezpieczeństwa i wygody!

Możliwość przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy aż do około 4 lat - 105 cm; co jest rekomendowane alternatywnie można przewozić dziecko przodem do kierunku jazdy (zgodnie z i-Size od 15 miesięcy do około 4 lat).

Instalacja fotela jest niezwykle łatwa i bezpieczna na każdym etapie: tyłem i przodem do kierunku jazdy mocowanie produktu odbywa się przy użyciu Isofix i Nogi Stabilizującej – wyposażonych w wizualny system informowania o poprawnym montażu fotelika (czerwone/zielone oznaczenia na łącznikach isofix i w podstawie nogi).
                      
System nachylenia oparcia i pozycje fotelika :  przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy:  1 pozycja z idealnym kątem nachylenia zapewniająca komfort i bezpieczeństwo dziecka oraz 4 pozycyjna regulacja nachylenia oparcia przy przewożeniu dziecka przodem do kierunku jazdy.

System obrotowy  360 ° pozwala na łatwe przejście od pozycji tyłem do kierunku jazdy do pozycji przodem do kierunku jazdy. Możliwość obrócenia fotelika o  90 ° i skierowania go w stronę otwartych drzwi samochodu i rodzica co pozwala na łatwe wpięcie lub wypięcie dziecka z fotelika.
Mechanizm obrotowy sprawia, że łatwo można zmienić pozycje fotelika: przodem i tyłem do kierunku jazdy, bez wyjmowania fotelika z samochodu. Fotelik obraca się, dzięki czemu można go łatwo ustawić w stronę drzwi.

Produkt został wyposażony w zintegrowany i bezobsługowy System Ochrony Bocznej, zapewniający bezpieczeństwo zgodne z i-Size w przypadku zderzenia bocznego. System zainstalowany został po obu stronach fotelika.

System regulacji zagłówka został zintegrowany z 5 punktowymi pasami bezpieczeństwa, co pozwala na precyzyjne dopasowanie zagłówka i pasów do wzrostu dziecka.
Pasy wyposażone zostały w miękkie osłonki naramienne, podszyte elementami atypoślizgowymi, co sprawia, że zawsze będą prawidłowo leżały i co skutecznie zapobiega zsuwaniu się pasów z ramion dziecka. Także klamra krokowa zabezpieczona została miękką osłoną dla poprawy komfortu siedzenia w foteliku.

Siedzisko fotelika jest bardzo obszerne i komfortowe.
Materacyk redukcyjny  dołączony do produktu to element gwarantujący bezpieczeństwo przewożonego w foteliku dziecka, dobrze podtrzymuje zarówno głowę jak i ciało dziecka i może być używany dla dziecka poniżej 12 m życia, poniżej 75 cm wzrostu.
 
Fotelik wyposażony został także w unikalne oznaczenia FIT-KIT – intuicyjna informacja umieszczona z przodu fotela w postaci graficznej etykiety, dzięki której każdy użytkownik fotela będzie w stanie zrozumieć jak prawidłowo używać fotelika, zapewniając tym samym bezpieczeństwo oraz idealne dopasowanie produktu do dziecka.

Akcesoria
 
Uniwersalne urządzenie ostrzegające o pozostawieniu dziecka w aucie Chicco Bebe Care Easy Tech.