Fotelik GO-ONE Chicco

349,00 zł
Brutto

Specyficzne kody

ean13
8058664055494
Kolorystyka
Szt.

Bezpieczeństwo i komfort dla dzieci z grupy 1. Go-One to fotelik samochodowy, który będzie towarzyszył dziecku aż do 4 roku życia!

Komfort podczas jazdy dla dzieci i wygoda w użytkowaniu dla rodziców – taki właśnie jest fotelik samochodowy Chicco Go-One 9-18 kg!

  

Go-One to fantastyczny fotelik dla dzieci, który spełni zarówno potrzeby dzieci, jak i rodziców. Maluchy mają tu zapewnione regulowane oparcie, które pozwala na ustawienie aż w 5 pozycjach – od siedzącej do leżącej. Nasze pociechy przypięte są tu trzypunktowymi pasami bezpieczeństwa.

  

Go-One to fotelik, który łatwo się montuje w samochodzie dzięki czerwonym oznaczeniom. Wyposażony jest w zdejmowaną tapicerkę, przez co utrzymywanie go w czystości jest bardzo łatwe!

  

Fotelik samochodowy Go-One przeznaczony jest dla dzieci od około 12 miesiąca do około 4 roku życia, co oznacza, że będzie dobry dla milusińskich o wadze 9-18 kg.

  

Łatwa instalacja

  Go One Chicco łatwa instalacja fotelika

W foteliku samochodowym Go-One zastosowano system naprowadzający zawierający czeerwone oznaczenie. Dzięki nim łatwo i szybko możemy zainstalować fotelik w samochodzie.

Rozkładane oparcie

  regulacja oparcia w foteliku Go One marki Chicco

Go-One to fotelik dla dzieci zapewniający aż 5 różnych pozycji oparcia! Dzięki takiemu rozwiązaniu z pewnością znajdziemy takie ułożenie w którym dziecko będzie się czuło komfortowo.

  

Zdejmowana tapicerka

  Zdejmowana tapicerka w foteliku Go One marki Chicco

Tapicerkę z fotelika Go-One można zdjąć bez konieczności wypinania go z samochodu. Można ją prać w temperaturze 30° C.

  

Grupa 1

  

Zgodnie z normą ECE R44/04 fotelik samochodowy Go-One został dopuszczony do przewożenia dzieci w wieku od około 12 miesiąca do 4 roku życia a więc o wadze od około 9 do 18 kg.

  

Przed zakupem zapytaj o dostępność danej kolorystyki fotelika. Jeżeli kolor , który Cię interesuje nie jest dostępny ZADZWOŃ DO NAS! (48) 384 02 90.

Wybrane produkty