Fotelik YOUniverse FIX, Chicco (9-36 kg)

849,00 zł
Brutto

Specyficzne kody

ean13
8058664106899
Kolorystyka
Szt.

YOUniverse Fix rośnie z dzieckiem.

Przygotuj się na ekscytującą i wygodną podróż dzięki YOUniverse Fix! Fotelik samochodowy z grupy 1/2/3 podążą za wzrostem dziecka od 12 miesięcy do 12 lat. Dziecko będzie z lojalnym i niezawodnym przyjacielem podczas podróży, a Ty będziesz miał praktyczny i bezpieczny fotelik samochodowy.

  

System ochrony bocznej

  

Fotelik samochodowy YOUniverse FIX ma specjalną ochronę, która może zmiejszyć siłę uderzenia w przpadku kolizji bocznej.

  

System mocowania IsoFix

youniverse montaz iso

  

Fotelik samochodowy YOUniverse Fix jest wyposażony w system mocowania Isofix, który zapewnia bezpieczną, łatwą i szybką instalcję. Do zamocowania nei trzeba używać zwykłych pasów bezpieczeństwa. Aby bezpiecznie transportować dziecko potrzebujesz tylko 3 kliknięć.

Instalacja za pomocą pasów samochodowych

Jeśli samochód nie jest wyposażony w system mocowania isofix, można zamontować fotelik samochodowy z 3-punktowym pasem bezpieczeństwa.

  

Instalacja za pomocą pasów samochodowych

  

Jeśli samochód nie jest wyposażony w system mocowania Isofix, można zamontować fotelik samochodowy z 3 punktowym pasem bezpieczeństwa.

Youniverse i pasy bezpieczeństwa

Grupa 1/2/3

Fotelik YOUniverse Fix zatwierdzony do przewozu dzieci o wadze od 9 do 36 kg.

Grupa 1 (9-18 kg): montaż za pomocą łącznika isofix+Top Tether lub zwykłych samochodowych pasów bezpieczeństwa.

Grupa 2-3 (15-36 kg): montaż za pomocą łącznika isofix+Top Tether+trzypunktowy pas bezpieczeństwa lub standardowe pasy bezpieczeństwa.

Przed zakupem zapytaj o dostępność danej kolorystyki fotelika.

Wybrane produkty