Fotelik Delta Espiro (0-25 kg)

462,00 zł
Brutto
Szt.

Fotelik dla dzieci o wadze 0 - 25 kg, grupa: 0+/1/2, od urodzenia do ok 6 roku życia.

Fotelik zgodny z europejskim standardem bezpieczeństwa ECE R44/04, mocowany za pomocą pasów samochodowych do fotela samochodowego. Przeznaczony do jazdy tyłem i przodem do kierunku jazdy.

  

Fotelik samochodowy espiro delta pozwala bezpiecznie przewozić dziecko od urodzenia, nawet do ok 6 roku życia. System mocowania pasami samochodowymi do fotela samochodowego umożliwa jego solidne zabezpieczenie zarówno w pozycji tyłem (grupa 0+) jak i przodem (grupa 1/2) do kierunku jazdy. 

  

Gwarancja bezpieczeństwa

  

Fotelik samochodowy espiro delta jest zgodny z europejskim standardem bezpieczeństwa ECE R44/04. Skuteczność ochrony w foteliku potwierdzają testy wykonane w niezależnych europejskich instytucjach. Fotelik dostępny jest z dedykowaną bazą, a najwyższy poziom bezpieczeństwa gwarantuje prawidłowy jego montaż za pomocą pasów samochodowych oraz prawidłowe zapięcie dziecka 5 punktową uprzężą. 

  

 Dzieci do 13 kg powinny być przewożone w foteliku tyłem do kierunku jazdy, co chroni najlepiej głowę i szyję dziecka w przypadku zderzenia czołowego, ponieważ siła uderzenia rozkłada się na całe plecy odciążając niewystarczająco rozwinięte mięśnie szyi dziecka. Dzieci o wadze od 9 kg mogą podróżować w foteliku przodem do kierunku jazdy. Fotel posiada system Double Shaft Safety, który minimalizuje możliwość jego przemieszczania. 

  

Komfort i prawidłowe ułożenie ciała dziecka

  

Fotelik pozwala na idealne dostosowanie go do potrzeb rosnącego dziecka od urodzenia, aż do 6 roku życia. Wyposażony jest w wygodną i stabilizującą wkładkę siedziska dla maluszków do 9 kg, która  zapewnia prawidłowe ułożenie tułowia i miednicy podczas podróżowania oraz wkładkę stabilizującą pod głowę. Fotelik samochodowy posiada regulację kąta ustawienia siedziska. Dodatkowy komfort gwarantują miękkie ochraniacze pasów i sprzączki, miękkie i delikatne tkaniny tapicerki. Tapicerka fotela jest zdejmowana i można ją z łatwością czyścić.

  

Wymiary i wagi fotelika

  

Wysokość: 62 cm (wewnętrzny wymiar)

Długość: 27 cm (wewnętrzny wymiar)

Szerokość: 28 cm (wewnętrzny wymiar)

  

Przed zakupem zapytaj o dostępność danej kolorystki fotelika.

Wybrane produkty