Fotelik 2EASY Chicco (0-18 kg)

699,00 zł
Brutto

Specyficzne kody

ean13
8058664097340
Kolorystyka
Szt.

Zestaw składa się z 2 elementów – fotela oraz bazy, montowanych w samochodzie za pomocą 3-punktowego pasu bezpieczeństwa.

Fotelik samochodowy 2easy jest zatwierdzony zgodnie z normą ECE R44/04 do przewożenia dzieci od urodzenia do momentu osiągnięcia przez nie wagi 18 kg (grupa 0+/1). Fotel jest przyjemnie otulający i zapewnia największy komfort i bezpieczeństwo dla najmniejszych dzieci. Zestaw składa się z 2 elementów – fotela oraz bazy, montowanych w samochodzie za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa. 

  

Po zainstalowaniu bazy, fotel może być wpięty w bazę tyłem (grupa 0+) lub przodem (grupa 1) do kierunku jazdy. W momencie kiedy dziecko osiągnie wagę 9 kg, fotel można zamontować przodem do kierunku jazdy. Aby zakończyć instalację, należy przełożyć pas bezpieczeństwa przez niebieską (grupa 0+) lub czerwoną (grupa 1) prowadnicę pasa.

  

Mini-materacyk redukcyjny (0-6 miesięcy) jest wyposażony w specjalne kieszenie pod głową oraz pupą dziecka, aby móc łatwo wyjąć dziecko z fotelika, nie budząc je, kiedy śpi.  Dostępne są 4 pozycje regulacji oparcia. Tapicerkę można zdjąć do prania.  

  

Przed zakupem zapytaj o dostępność produktu.

Wybrane produkty