Fotelik AxissFix Air Maxi-Cosi (0-18 kg)

2 499,00 zł
Brutto
Szt.

Jako rodzic, chcesz aby Twoje dziecko było zawsze bezpieczne. Teraz, po raz pierwszy, możesz zapewnić mu w podróży najwyższy poziom bezpieczeństwa dzięki Air Safety technology®.

Fotelik dostępny tylko w sklepie stacjonarnym. Tel. (48) 384 02 90.

  

Fotelik samochodowy AxissFix Air Maxi-Cosi

  

Jako rodzic, chcesz aby Twoje dziecko było zawsze bezpieczne. Teraz, po raz pierwszy, możesz zapewnić mu w podróży najwyższy poziom bezpieczeństwa dzięki Air Safety technology®. Wbudowane poduszki powietrzne sprawiają, że AxissFix Air zwiększa bezpieczeństwo przejazdu nawet o 55%* w porównaniu z innymi fotelikami samochodowymi ustawianymi przodem do kierunku jazdy.

Axiss FIX AIR Fotelik Maxi-Cosi

Jak to działa?

  

Podczas zderzenia czołowego siły oddziałujące na samochód są tak duże, że wypychają głowę i szyję dziecka do przodu. W AxissFix Air poduszki powietrzne aktywują się natychmiast, pompują w ułamku sekundy i bezpiecznie chronią dziecko przed urazami. Zintegrowane poduszki powietrzne to wyjątkowe zabezpieczenie głowy i szyi Twojego dziecka.

  

Ochrona poduszek powietrznych, tam gdzie jej najbardziej potrzebujesz

  

Z AxissFix Air masz pewność, że fotelik Twojego dziecka jest wyposażony w najnowszą technologię, która zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i uaktywnia się wtedy, gdy najbardziej potrzebna.

Technologia Air Safety

To komfortowy, wygodny i łatwy w obsłudze fotelik samochodowy, taki, jak inne foteliki i-Size Maxi-Cosi. Największa różnica, którą zauważysz, to swój spokój i pewność, że Twoje dziecko jest bezpieczne w każdej podróży, co czyni ją dużo przyjemniejszą. 

  

Nowy standard bezpieczeństwa

  

· Wczesne wykrywanie kolizji

· Bezpieczeństwo zgodne z i-Size

· Obrotowe siedzisko o 360°

· Dożywotnia gwarancja

  

To wszystko w najwyższej jakości, łatwym w obsłudze foteliku samochodowym Maxi-Cosi. Możesz używać go tyłem do kierunku jazdy aż do 87cm wzrostu, a potem odwrócić przodem i przewozić w nim dziecko aż do 105 cm wzrostu (do około 4 roku życia).

  

Produkt posiada dożywotnią gwarancję.

  

Przed zakupem zapytaj o dostępność produktu.

Wybrane produkty