Chicco BebeCare Easy-Tech Alarm do fotelika samochodowego

119,99 zł
Brutto
8058664124817
Szt.

Bezpieczeństwo dziecka, spokój dla rodziców. 

Sprytny sojusznik - technologia w służbie rodzicom.

help_outlineZapytaj o produkt
Chicco BebeCare Easy-Tech Alarm do fotelika samochodowego

Chicco BebeCare Easy-Tech Alarm do fotelika samochodowego

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Czy wiesz, że w pozostawionym na słońcu samochodzie temperatura już po kilkunastu minutach wzrasta prawie dwukrotnie?  Czy wiesz, jak szybko w zimę temperatura w samochodzie spada do temperatury powietrza na zewnątrz?

  

Lato czy zima, nigdy nie zostawiaj dziecka w samochodzie! Wierzymy, że nikt nie robi tego świadomie. Jak jednak ochronić dziecko i siebie przed skutkami nieświadomego pozostawienia dziecka w aucie? Chicco BebèCare to niewielkie urządzenie pilnujące, aby rodzic ZAWSZE zabrał dziecko z auta w momencie, gdy sam je opuszcza. To najnowsza technologia zamknięta w niewielkim, uniwersalnym urządzeniu.

  

Łatwe w użyciu Chicco BebèCare można zamontować na każdym foteliku samochodowym, co czyni je akcesorium uniwersalnym. 3 poziomy alarmu zadbają o bezpieczeństwo dziecka i szybką reakcję rodzica lub innych opiekunów.

    

Chicco BebèCare to niewielkie urządzenie dla dzieci zaprojektowane w celu wykrycia obecności dziecka w samochodzie. Urządzenie jest uniwersalne dzięki czemu można go używać ze wszystkimi dostępnymi na rynku fotelikami samochodowymi.

  

Jest całkowicie bezpieczne i proste w użytkowaniu: wystarczy przymocować go do nakładki pasa bezpieczeństwa na ramię lub pasa samochodowego i gotowe!

  

Pierwsza instalacja i konfiguracja urządzenia zajmuje kilka minut. W przypadku kolejnych zastosowań, połączenie jest całkowicie automatyczne.

  

Aktywacja

  

Przymocuj akceosrium do osłonki na ramię lub 3-punktowego pasa bezpieczeństwa za pomocą klipsa z tyłu, zamknij i gotowe.

  

Dezaktywacja 

  

Po dotarciu na miejsce wyjmij dziecko z fotelika, a akcesorium po prostu odepnij aby je dezaktywować.