Fotelik KEY 2-3 Chicco

299,00 zł
Brutto

Specyficzne kody

ean13
8058664076000
Kolorystyka
Szt.

Key to fotelik do samochodu, który zapewni bezpieczne i wygodne podróże samochodem! W dodatku rośnie razem z dzieckiem – przeznaczony jest dla małych podróżników od około 3 do 10 lat (grupa 2/3).

Fotelik samochodowy Key 2-3 (15-36 kg) jest niezwykle uniwersalny. Szerokie możliwości regulacji sprawiają, że można idealnie dopasujemy go do indywidualnych potrzeb dziecka!

  

Key to dziecięcy fotelik samochodowy, który zapewnia bezpieczną i wygodną podróż dzieciom od około 3 do 10 roku życia. Obejmuje on dzieci z grupy 2 (15-25 kg) oraz z grupy 3 (22-36 kg). Szerokość i wysokość fotelika regulowane są niezależnie.

  

Wystarczy zaledwie jeden prosty ruch, by zmienić kąt nachylenia oparcia, a można je ustawić aż w trzech różnych poziomach! Drzemki w takim foteliku samochodowym to sama przyjemność!

  

Miła w dotyku, miękka tapicerka i mocna, solidna budowa fotelika Key 15-36 kg sprawiają, że ten fotelik do samochodu jest idealnym kompanem podróży dla mniejszych i większych dzieci!

  

Regulowany

  Regulacja w foteliku Key 2-3 Chicco

Fotelik Key 15-36 kg zapewnia regulację zarówno wysokości jak i szerokości. Dzięki temu można uzyskać optymalną konfigurację odpowiadającą bieżącym potrzebom dziecka.

  

Rozkładane oparcie

  Fotelik KEY marki Chicco  rozkładane oparcie.

Oparcie fotelika samochodowego Key można rozłożyć jednym prostym ruchem. Mamy tu do wyboru aż 3 różne pozycje.

  

Grupa 2/3

Zgodnie z normą ECE R44/04 fotelik samochodowy Key został dopuszczony do przewożenia dzieci o wadze 15-36 kg. Mocuje się go przy pomocy samochodowych pasów bezpieczeństwa w miejscach oznaczonych na czerwono (prowadnice). Dziecko przypinamy zawsze trzypunktowym pasem bezpieczeństwa.

  

Przed zakupem zapytaj o dostępność danej kolorystyki fotelika. Jeżeli kolor , który Cię interesuje nie jest dostępny ZADZWOŃ DO NAS! (48) 384 02 90.

Wybrane produkty