Fotelik OASYS 2-3 Fix Plus Evo

599,00 zł
Brutto

Specyficzne kody

ean13
8058664092031
Kolorystyka
Szt.

Twoje dziecko szybko rośnie? Jego fotelik rośnie razem z nim!

Fotelik  jest zatwierdzony zgodnie z normą ECE R44/04 do przewożenia dzieci o wadze od 15 do 36. Dzięki łącznikom FixPlus fotelik jest pewnie i stabilnie wpięty w konstrukcję samochodu. Osłonka Safe Pad gwarantuje dodatkowe bezpieczeństwo. Fotelik posiada niezależną regulację wysokości i szerokości, aby lepiej dopasować się do wzrostu dzieci od 3 do 12 lat. Poprzez łatwe naciśnięcie środkowego przycisku, siedzenie i oparcie mogą być rozłożone w tym samym czasie do 4 różnych pozycji. Wszystkie regulacje są wyraźnie widoczne i intuicyjne dla użytkownika. Dodatkowym komfortem jest też wyściełany i przepuszczający powietrze materiał, z którego uszyta jest tapicerka fotela. Podłokietniki obszyte są materiałem.

Tapicerkę można zdjąć i uprać.

 
Uchwyt na kubek może być zamocowany po dowolnej stronie fotelika. 

 
Osłonka Safe Pad

Innowacyjna osłonka na pas Safe Pad redukuje do 30%* siły, jakie oddziaływują na szyję dziecka przy zderzeniach czołowych.

*Chicco test 2016 - wykonany z manekinami.

Łączniki FixPlus

 
Oasys 23 FixPlus Evo wymaga użycia samochodowych pasów bezpieczeństwa i sztywnych łączników FixPlus, które zapewniają większą stabilność w samochodzie.

Rośnie razem z dzieckiem

Fotelik posiada niezależną regulację wysokości i szerokości, aby lepiej dopasować się do wzrostu dzieci od 3 do 12 lat.

Wygoda

Siedzisko i oparcie można odchylić do 4 pozycji, naciskając po prostu środkowy przycisk.

System ochrony bocznej

 
Wzmocnione boczne elementy ochronne mają dużą zdolność do pochłaniania energii w razie uderzenia bocznego. Chronią najdelikatniejsze części ciała dziecka czyli głowę i tułów, które są niezwykle podatne na urazy.

Łatwy w użytkowaniu

Łatwość w użytkowaniu to intuicyjność działania, ergonomia i prostota.

Każda część służąca do zmiany ustawień jest dobrze oznakowana.

 

Oddychająca mata do fotelika

Higieniczne, oddychające pokrycie na fotelik, wykonane z siatki 3D i miękkiej gąbeczki, odprowadza nadmiar ciepła i wilgoć.

Przed zakupem zapytaj o dostępność danej kolorystyki fotelika. Jeżeli kolor , który Cię interesuje nie jest dostępny ZADZWOŃ DO NAS! (48) 384 02 90.

Wybrane produkty