Cybex fotelik obrotowy Sirona S2 i-Size Granite Black

1 649,00 zł
Brutto
4063846180394
Szt.
Produkt niedostępny. Zadzwoń do nas! (48) 384 02 90.

Niezwykle łatwy montaż i prostota użytkowania. Fotelik samochodowy Sirona S2 i-Size z mechanizmem obrotowym 360° to ułatwienie dla rodziców i komfort oraz bezpieczeństwo dla podróżującego dziecka.

Kolorystyka: granite black

help_outlineZapytaj o produkt
Cybex fotelik obrotowy Sirona S2 i-Size Granite Black

Cybex fotelik obrotowy Sirona S2 i-Size Granite Black

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Proste wsiadanie i wysiadanie

system obrotowy 360° zapewnia łatwe wkładanie i wyjmowanie dziecka z pojazdu
obrót fotelika i zmiana kierunku jazdy jest niezwykle szybka i prosta

Komfortowa i bezpieczna podróż

Podróż tyłem do kierunku jazdy zwiększa bezpieczeństwo w przypadku kolizji czołowej. W tej pozycji siły zderzenia czołowego są rozprowadzane po skorupie fotelika.

Podróż w tej pozycji jest obowiązkowa dla dzieci do 15 miesiąca życia i 76
cm wzrostu. Niemniej, CYBEX rekomenduje przewożenie dzieci w pozycji tyłem do kierunku jazdy w foteliku Sirona tak długo, jak to możliwe.Redukuje siły uderzenia w pozycji przodem do kierunku jazdyTechnologia Rozpraszająca Energię zwiększa bezpieczeństwo podczas podróży przodem do kierunku jazdy. Siły uderzenia są rozprowadzane bezpośrednio po powierzchni fotelika poprzez pasy i są częściowo transferowane przez materiały absorbujące energię. Redukuje to siły działające na wrażliwe okolice szyi dziecka o ok. 20%.

Redukcja sił uderzenia bocznego

Zintegrowany System L.S.P. zwiększa bezpieczeństwo w przypadku kolizji bocznej. W połączeniu ze skorupą absorbującą energię może zredukować siły uderzenia bocznego.


Szybka zmiana na pozycję do spaniaFunkcja odchylania jedną ręką pozwoli na zapewnienie dziecku komfortowej podróży.
Dopasuj fotelik do jednej z możliwych pozycji, przodem jak i tyłem do kierunku jazdy.Rośnie wraz z Twoim dzieckiem do 4 roku życiaZagłówek regulowany jest w 12 pozycjach dla zapewnienia idealnego dopasowania. Regulacja pozwoli na idealne dopasowanie zagłówka dla rosnącego dziecka.Łatwe wsiadanie i wysiadanieUchwyty na pasy ułatwią wkładanie i wyjmowanie dziecka z fotelika. Sprytne rozwiązanie aby nie zaplątać się w pasy!Łatwy montaż w pojeździeSystem ISOFIX pozwala na poprawny montaż fotelika w pojeździe. Jednym kliknięciem zamocujesz fotelik i z łatwością wysuniesz i zamocujesz nogę stabilizującą.

Chroni dziecko

Skorupa absorbująca energię zaprojektowana jest tak aby oddalać niebezpieczne siły uderzenia od dziecka.