Na ratunek słoniątku 41421 Lego Friends

89,99 zł
Brutto
5702016619065
Szt.
Produkt niedostępny. Zadzwoń do nas! (48) 384 02 90.

Zestaw Lego Friends 41421 Na ratunek słoniątku wciągnie Was w zabawę w ratowanie zwierząt.

help_outlineZapytaj o produkt
Na ratunek słoniątku 41421 Lego Friends

Na ratunek słoniątku 41421 Lego Friends

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Zestaw Lego Friends 41421 Na ratunek słoniątku wciągnie Was w zabawę w ratowanie zwierząt.

 

Zestaw obfituje w elementy zachęcające do używania wyobraźni.

Mali fani motoryzacji z radością popędzą na miejsce akcji zabawkową ciężarówką. Jest ona wyposażona w łopatę do kopania w błocie oraz hak, który pozwala wyciągnąć zwierzę z bagna. Później dzieci mogą zaczepić do fioletowej ciężarówki fajną przyczepę i zawieźć słoniątko w bezpieczne miejsce.

 

Świetny pomysł na świąteczny prezent dla dzieci, które lubią zabawy pełne akcji.

 

Dzięki zestawom Lego Friends, które opowiadają o ratowaniu zwierząt, dzieci będą się nie tylko wesoło bawić, ale także poszerzą horyzonty.

 
W bezpłatnej aplikacji Lego Building Instructions są dostępne instrukcje Instructions PLUS. To cyfrowy, interaktywny poradnik budowania, który ułatwia dzieciom łączenie klocków, pozwalając powiększać i obracać widok powstającego modelu.

 

Lego Friends z dumą wspiera działania grupy National Geographic Explorers, której członkowie wykorzystują swą kreatywność, ciekawość i pasję, by chronić zagrożone gatunki zwierząt w dżungli i zmieniać świat na lepsze.

 

Zrób prezent małym miłośnikom zwierząt i podaruj im zestaw Na ratunek słoniątku, który zachęca do swobodnej zabawy i wymyślania przygód. Szukasz wyjątkowego prezentu urodzinowego lub gwiazdkowego dla dzieci w wieku od 6 lat, które mają bzika na punkcie zwierząt?

Poszukiwania zakończone!

Ten zestaw dostarczy fanom serialu mnóstwa emocji, a dla małych dzieci będzie znakomitym wprowadzeniem do świata Lego Friends.

 

W pudełku dzieci znajdą ciężarówkę i elementy do zbudowania leśnej scenerii.

Zestaw zawiera dwie minilaleczki do zbudowania, figurkę słoniątka oraz wiele niezwykłych akcesoriów, takich jak krótkofalówka i butelka do karmienia, które podsuną maluchom pomysły na angażującą dłonie kreatywną zabawę.

 

Dzieci mogą udawać, ze wzywają pomoc przez krótkofalówkę, a potem pojechać ciężarówką na bagna, uwolnić słoniątko z błota za pomocą wyciągarki, nakarmić je z butelki i odwieźć w bezpieczne miejsce.

 

Wymiary sceny w dżungli to ok. 10 cm wysokości i 9 cm szerokości, więc przechowywanie zabawki nie będzie problemem.

 

Produkt nie wymaga baterii.

 

Zestaw zawiera 203 elementów.

 

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 6 roku życia.