• -33,00 zł
-33,00 zł

Elektryczny laktator NaturallyMe Chicco

399,00 zł
432,00 zł
Brutto
8058664082261
Szt.

Elektryczny laktator NaturallyMe jest wygodny i intuicyjny w obsłudze. Stanowi niezawodną pomoc w karmieniu piersią na każdym etapie.


help_outlineZapytaj o produkt
Elektryczny laktator NaturallyMe Chicco

Elektryczny laktator NaturallyMe Chicco

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Pierwsze dni po porodzie stanowią wyzwanie dla organizmu matki. Dodatkowo pomiędzy trzecią, a piątą dobą, u każdej kobiety występuje nawał pokarmu, który objawia się tkliwością i nieprzyjemnym uczuciem bardzo przepełnionych piersi.

 

Właśnie na takie sytuacje dobry laktator elektryczny stanowi nieocenioną pomoc. Dzięki niemu szybko ale również bezpiecznie odciągniemy nadmiar mleka – bez zbędnego wysiłku.

 

Laktator elektryczny pozostaje bardzo przydatny nawet wtedy gdy laktacja się stabilizuje, a dziecko już doskonale radzi sobie ze ssaniem piersi. Gdy mama musi na dłużej wyjść czy wyjechać, a także gdy wraca do pracy, to urządzenie pozwala na karmienie dziecka mlekiem matki.

  

Niezwykłej więzi, jaka tworzy się podczas karmienia, może dzięki temu doświadczać zarówno tata, jak i inni bliscy.

 

Laktator elektryczny NaturallyMe w pierwszej fazie aktywuje laktację a po 2 minutach pracy automatycznie przełącza się na wolniejszy tryb pracy.

 

Dodatkową zaletą jest cicha praca urządzenia oraz możliwość wyboru jednego z 10 poziomów odciągania pokarmu w obu trybach pracy laktatora.

  

Laktator kompatybilny jest z butelkami NaturalFeeling. Może pracować w 2 trybach: na baterie, jak i podłączony do zasilacza sieciowego.

  

Wyświetlacz cyfrowy ułatwia podgląd czasu pracy i intensywności odciągania mleka, a intuicyjne przyciski zapewniają możliwość zmiany parametrów pracy za jednym dotknięciem.

  

Laktator elektryczny Chicco NaturallyMe będzie rewelacyjnym prezentem dla zarówno dla siebie samej jak i bliskiej Ci świeżo upieczonej mamy.