Next2Me FOREVER łóżeczko dostawne 3w1 Chicco, Moongrey

1 725,00 zł
Brutto
8058664140510
Szt.
Produkt niedostępny. Zadzwoń do nas! (48) 384 02 90.

Łóżeczko dziecięce marki Chicco, Next2Me Forever 3w1 z funkcją łóżeczka dostawnego aż do 4 lat!

help_outlineZapytaj o produkt
Next2Me FOREVER łóżeczko dostawne 3w1 Chicco, Moongrey

Next2Me FOREVER łóżeczko dostawne 3w1 Chicco, Moongrey

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Inne Kolory

Chicco Nex2Me Forever to najnowsze, całkowicie idealne rozwiązanie 3 w 1 na czas snu! Pozwala rodzicom korzystać ze wspólnego spania z dzieckiem tak długo, jak tego potrzebują - nawet do 4 lat. To rodzice oraz/lub dziecko decydują, jak długo korzystają z funkcji dostawki!

  

Łóżeczko oferuje funkcję dostawki w rozszerzonym zakresie czasowym – do 4 lat – co jest ABSOLUTNĄ NOWOŚCIĄ. Dzięki opatentowanemu systemowi otwierania ścianki bocznej, łóżeczko gwarantuje pełne bezpieczeństwo w czasie użytkowania. Chicco Next2Me Forever zapewnia rodzicom i dziecku spokojny sen z całkowitym zachowaniem bezpieczeństwa dzięki opatentowanemu systemowi otwierania ścianki bocznej. Dzięki patentowi, ścianka boczna będzie zawsze opuszczona w konfiguracji dostawki i zawsze podniesiona w konfiguracji tradycyjnego łóżeczka wolnostojącego.

  

Żeby przekształcić produkt w łóżeczko podłogowe dla malucha, wystarczy odpiąć nogi oraz panel boczny. Dzięki temu dziecko może swobodnie korzystać z łóżeczka, wchodząc i wychodząc z niego samodzielnie i bezpiecznie.

  

W jednym łóżeczku Chicco Next2Me Forever rodzice mogą znaleźć aż 3 różne funkcje:

  

·       łóżeczko do wspólnego spania ( łóżeczko dostawne) nawet do 4 lat

·       łóżeczko tradycyjne, wolnostojące od urodzenia do 4 lat

·       łóżeczko podłogowe dla starszych dzieci (od 18 miesiąca)

  

Łóżeczko wyposażone jest w:

  

·       przewiewny materac

·       4 kółka – dla łatwego manewrowania

·       ścianki z siateczki – co gwarantuje cyrkulację powietrza

·       11 stopniową regulację – aby łatwo produkt dopasować do wysokości łóżka rodziców, ale także dla ustawienia odpowiedniej wysokość łóżeczka wolnostojącego

  

Dzięki składanym nóżkom pasuje także do łóżek z szufladami. Dodatkowo możliwe jest ustawienie łóżeczka pod delikatnym kątem, aby ułatwić dziecku oddychanie w czasie infekcji lub kiedy pojawia się problem z ulewaniem.

  

Montaż łóżeczka odbywa się bez użycia jakichkolwiek narzędzi i jest bardzo intuicyjny.

  

Wspólne spanie dłużej niż 6 miesięcy - tyle, ile chcecie

  

Łóżeczko jest większe, ale wciąż posiada funkcję prostego otwierania boku jedną ręką. Dzięki temu funkcja łóżeczka dostawnego nie jest już ograniczona do 6 miesięcy.

  

Opatentowany system

  

Dzięki patentowi, ścianka boczna łóżeczka Chicco Next2Me Forever będzie zawsze opuszczona w konfiguracji dostawki. gdy łóżeczko nie jest bezpiecznie przymocowane do łóżka rodziców i zawsze podniesiona w konfiguracji tradycyjnego łóżeczka wolnostojącego.

  

Niskie łóżko podłogowe dla starszego dziecka

  

Przekształcenie Chico Next2Me Forever w łóżeczko podłogowe dla starszego dziecka jest proste i nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Wystarczy odpiąć nogi oraz panel boczny. Dzięki temu dziecko może swobodnie korzystać z łóżeczka. wchodząc i wychodząc z niego samodzielnie i bezpiecznie.

  

Swobodny przepływ powietrza

  

Okna z siatki ze wszystkich stron poprawiają przepływ powietrza wewnątrz łóżeczka.

  

Kompatybilne z różnymi łóżkami

  

Dzięki 11 poziomom wysokości i składanym nóżkom łóżeczko można dostosowywać praktycznie do każdego łóżka, nawet takiego z szufladami.

  

Delikatny kąt nachylenia

  

Możliwe jest ustawienie łóżeczka pod delikatnym kątem, aby ułatwić dziecku oddychanie w czasie infekcji lub kiedy pojawia się problem z ulewaniem.

  

Mobilne

  

Dzięki 4 kółkom z hamulcami, łóżeczkiem Chicco Next2Me Forever vardzo łatwo manewrować po mieszkaniu.