• -184,00 zł
-184,00 zł

Next2Me FOREVER łóżeczko dostawne 3w1 Chicco, Cool grey

1 415,00 zł
1 599,00 zł
Brutto
8058664140527
Szt.
Produkt niedostępny. Zadzwoń do nas! (48) 384 02 90.

Łóżeczko dziecięce marki Chicco, Next2Me Forever 3w1 z funkcją łóżeczka dostawnego aż d 4 lat.

Wysyłka: 24h

help_outlineZapytaj o produkt
Next2Me FOREVER łóżeczko dostawne 3w1 Chicco, Cool grey

Next2Me FOREVER łóżeczko dostawne 3w1 Chicco, Cool grey

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Inne Kolory

Chicco Nex2Me Forever to najnowsze, całkowicie idealne rozwiązanie 3 w 1 na czas snu! Pozwala rodzicom korzystać ze wspólnego spania z dzieckiem tak długo, jak tego potrzebują - nawet do 4 lat. To rodzice oraz/lub dziecko decydują, jak długo korzystają z funkcji dostawki!

  

Łóżeczko oferuje funkcję dostawki w rozszerzonym zakresie czasowym – do 4 lat – co jest ABSOLUTNĄ NOWOŚCIĄ. Dzięki opatentowanemu systemowi otwierania ścianki bocznej, łóżeczko gwarantuje pełne bezpieczeństwo w czasie użytkowania. Chicco Next2Me Forever zapewnia rodzicom i dziecku spokojny sen z całkowitym zachowaniem bezpieczeństwa dzięki opatentowanemu systemowi otwierania ścianki bocznej. Dzięki patentowi, ścianka boczna będzie zawsze opuszczona w konfiguracji dostawki i zawsze podniesiona w konfiguracji tradycyjnego łóżeczka wolnostojącego.

  

Żeby przekształcić produkt w łóżeczko podłogowe dla malucha, wystarczy odpiąć nogi oraz panel boczny. Dzięki temu dziecko może swobodnie korzystać z łóżeczka, wchodząc i wychodząc z niego samodzielnie i bezpiecznie.

  

W jednym łóżeczku Chicco Next2Me Forever rodzice mogą znaleźć aż 3 różne funkcje:

  

·       łóżeczko do wspólnego spania ( łóżeczko dostawne) nawet do 4 lat

·       łóżeczko tradycyjne, wolnostojące od urodzenia do 4 lat

·       łóżeczko podłogowe dla starszych dzieci (od 18 miesiąca)

  

Łóżeczko wyposażone jest w:

  

·       przewiewny materac

·       4 kółka – dla łatwego manewrowania

·       ścianki z siateczki – co gwarantuje cyrkulację powietrza

·       11 stopniową regulację – aby łatwo produkt dopasować do wysokości łóżka rodziców, ale także dla ustawienia odpowiedniej wysokość łóżeczka wolnostojącego

  

Dzięki składanym nóżkom pasuje także do łóżek z szufladami. Dodatkowo możliwe jest ustawienie łóżeczka pod delikatnym kątem, aby ułatwić dziecku oddychanie w czasie infekcji lub kiedy pojawia się problem z ulewaniem.

  

Montaż łóżeczka odbywa się bez użycia jakichkolwiek narzędzi i jest bardzo intuicyjny.

  

Wspólne spanie dłużej niż 6 miesięcy - tyle, ile chcecie

  

Łóżeczko jest większe, ale wciąż posiada funkcję prostego otwierania boku jedną ręką. Dzięki temu funkcja łóżeczka dostawnego nie jest już ograniczona do 6 miesięcy.

  

Opatentowany system

  

Dzięki patentowi, ścianka boczna łóżeczka Chicco Next2Me Forever będzie zawsze opuszczona w konfiguracji dostawki. gdy łóżeczko nie jest bezpiecznie przymocowane do łóżka rodziców i zawsze podniesiona w konfiguracji tradycyjnego łóżeczka wolnostojącego.

  

Niskie łóżko podłogowe dla starszego dziecka

  

Przekształcenie Chico Next2Me Forever w łóżeczko podłogowe dla starszego dziecka jest proste i nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Wystarczy odpiąć nogi oraz panel boczny. Dzięki temu dziecko może swobodnie korzystać z łóżeczka. wchodząc i wychodząc z niego samodzielnie i bezpiecznie.

  

Swobodny przepływ powietrza

  

Okna z siatki ze wszystkich stron poprawiają przepływ powietrza wewnątrz łóżeczka.

  

Kompatybilne z różnymi łóżkami

  

Dzięki 11 poziomom wysokości i składanym nóżkom łóżeczko można dostosowywać praktycznie do każdego łóżka, nawet takiego z szufladami.

  

Delikatny kąt nachylenia

  

Możliwe jest ustawienie łóżeczka pod delikatnym kątem, aby ułatwić dziecku oddychanie w czasie infekcji lub kiedy pojawia się problem z ulewaniem.

  

Mobilne

  

Dzięki 4 kółkom z hamulcami, łóżeczkiem Chicco Next2Me Forever vardzo łatwo manewrować po mieszkaniu.