Chicco Next2Me AIR łóżeczko dostawne, Antiguan sky

589,99 zł
Brutto
8058664121274
Szt.
Produkt niedostępny. Zadzwoń do nas! (48) 384 02 90.

Z łóżeczkiem dostawnym Chicco Next2Me Air łatwiej jest nakarmić maluszka i wygodniej spać. Dziecko jest tuż przy rodzicach, a mimo to każde z was śpi w swoim łóżku.

Kolor: Antiguan sky

help_outlineZapytaj o produkt
Chicco Next2Me AIR łóżeczko dostawne, Antiguan sky

Chicco Next2Me AIR łóżeczko dostawne, Antiguan sky

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Chicco Next2Me Air: jesteśmy tuż obok!

  

Chicco Next2Me Air to łóżeczko dostawne, mocowane do łóżka rodziców. Łóżeczko dostawne Next2Me służy do co-sleepingu, czyli spania z dzieckiem w niedalekiej odległości przy jednoczesnym zachowaniu własnej przestrzeni – zarówno dziecka, jak i rodzica.

  

Spanie blisko dziecka buduje więź i wzmacnia poczucie bezpieczeństwa maluszka, który przez cały czas czuje obecność i zapach rodzica. A mama może tylko spojrzeć na maleństwo, aby upewnić się, że wszystko z nim dobrze! Również nocne karmienia stają się o wiele prostsze! Gdy maluszek budzi się na karmienie, wystarczy - bez wstawania - przenieść go do siebie!

  

Dostawka do łóżka dla niemowlaka Next2Me Air sprawi, że Wasze noce będą spokojne, a rano obudzicie się bardziej wypoczęci!

  

Siatkowe ścianki dla lepszej wentylacji

  

Wszystkie boki łóżeczka są wykorzystane z siatki, aby zapewnić optymalną cyrkulację powietrza wewnątrz łóżeczka i umożliwić rodzicom lepsze widzenie swoich dzieci w każdej chwili.

Łóżeczko Next2me air

Praktyczne, bezpieczne i pasujące do każdego łóżka

Next2me air

Łóżeczko jest wyposażone w prosty i bezpieczny system mocowania, który za pomocą 2 pasów umożliwia solidne zaczepienie łóżeczka do łóżka rodzica.

  

Wymiary łóżeczka po rozłożeniu: 94 x 66/81 x 69 cm
Wymiary łóżeczka po złożeniu: 57 x 20 cm
Waga: 9 kg

  

Produkt homologowany do użycia 0-6 m/9kg.