Łóżeczko podróżne AeroMoov Instant

Nowe

Szybkie w obsłudze łóżeczko podróżne AeroMoov Instant Travel Cot można rozstawić i złożyć w ciągu zaledwie kilku sekund!

Ostatnie egzemplarze!

599,00 zł

AeroMoov Instant Travel Cot | Łóżeczko podróżne

Łóżeczko podróżne AeroMoov Instant Travel Cot można rozstawić i złożyć w ciągu zaledwie kilku sekund. To lekkie, kompaktowe łóżeczko podróżne można z łatwością zabrać wszędzie tam, gdzie się wybierasz – a konstrukcja spełnia najbardziej surowe normy bezpieczeństwa.

•  Rozstawiane i składane w zaledwie 2 sekundy
•  Lekkie, waga poniżej 5 kg
•  Kompaktowe
•  Dwa poziomy łóżeczka do spania
•  Możliwość użycia w dowolnym miejscu
•  Wysoka jakość materaca

Mały ciężar

AeroMoov fot1Łóżeczko podróżne AeroMoov Instant Travel Cot waży mniej niż 5 kg! Koniec z dźwiganiem ciężarów – teraz nawet starszy brat lub siostra mogą z łatwością pomóc go nieść.

Compact

AeroMoov łóżeczko turystyczne fot2

Torba łóżeczko podróżne jest elegancka i estetyczna. Dzięki niej można je przechowywać nawet w najmniejszym wolnym miejscu – obok szafy, pod schodami albo wszędzie, gdzie tylko znajdziesz szczelinę.

Wszechstronne

łóżeczko turystyczne AeroMoov foto4

Noc u babci lub dziadka, odwiedziny u przyjaciół, wypad na plażę albo po prostu do przydomowego ogrodu: w każdej z tych sytuacji możesz zabrać ze sobą AeroMoov Instant Travel Cot na wypadek jednej z jakże potrzebnych drzemek. Dzięki przezroczystym burtom nigdy nie stracisz swojego dziecka z oczu.

Dwa poziomy dla mniejszych i starszych dzieci

AeroMoov INSTANT fot5

Łóżeczko AeroMoov ITC posiada podwyższony poziom przeznaczony dla mniejszych dzieci, tak aby nie trzeba było schylać się po nie zbyt głęboko. Kiedy dziecko nauczy się siadać, można zacząć korzystać z dolnego poziomu. Dzięki temu twoje dziecko będzie zawsze spać i bawić się w najbezpieczniejszy możliwy sposób. Materac można z łatwością dopasować do swoich potrzeb. Łóżeczko zawiera również dwa podnóżki, dające ulgę plecom mamy i taty.

Kompletny produkt wysokiej jakości, gwarantujący wysoki komfort snu i zabawy

łóżeczko AeroMoov Instant fot. 6

Wysokiej jakości materac z pianki PU ma 3 cm grubości i zapewnia optymalne podparcie dla pleców. Łóżeczko podróżne Instant Travel Cot spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa EN716-1-2008 i A1-2013.

Przed zakupem zapytaj o dostępność produktu.

Podobne produkty