Next2Me Magic Chicco łóżeczko dostawne Candy Pink+prześcieradła

999,00 zł
Brutto
8058664108947
Szt.
Produkt niedostępny. Zadzwoń do nas! (48) 384 02 90.

Next2Me Magic to łóżeczko dostawne w kolorze Candy Pink , które Was zachwyci! Łatwe w obsłudze, wygodne i praktyczne.

Innowacyjny, zwijany boczny panel pozwala na szybki kontakt z maluszkiem w każdej chwili, tuż przy łóżku rodziców.

help_outlineZapytaj o produkt
Next2Me Magic Chicco łóżeczko dostawne Candy Pink+prześcieradła

Next2Me Magic Chicco łóżeczko dostawne Candy Pink+prześcieradła

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Do łóżeczka w kolorze Candy Pink dodajemy jeden zestaw prześcieradeł do wyboru. Prosimy o informację przy zamówieniu.

 

Łóżeczko dostawne Chicco Next2Me Magic sprawi, że Wasze noce będą spokojniejsze. Dziecko śpi tuż obok Was, a jednak w swoim łóżeczku. To rozwiązanie doskonałe!

  

Chicco Next2Me to dostawka do łóżka dla noworodka i niemowlaka, dzięki której zarówno rodzice, jak i dziecko, mogą spać spokojniej. Maluszek śpi w swoim łóżeczku, ale jest wciąż blisko rodziców. To odpowiedź na często pojawiającą się wątpliwość: czy dziecko powinno spać w swoim łóżeczku, czy też w łóżku z rodzicami?

  

Znasz to uczucie, gdy dziecko w środku nocy płacze i trzeba je nakarmić? Dostawka do łóżka Chicco Next2Me Magic wyposażona jest w panel boczny, który można opuścić bez trudu jedną ręką – nawet w pozycji leżącej. Ten innowacyjny mechanizm pozwala na jeszcze łatwiejszy i szybszy kontakt z dzieckiem, bez konieczności wstawania.

  

Łóżeczko – dostawkę dla niemowlaka Chicco Next2Me można ustawiać aż na 11 wysokościach, dzięki czemu dopasujemy je do każdego łóżka. Co więcej, wysuwane nóżki tego łóżeczka pozwalają na dostawienie go zarówno do łóżka z szufladami, jak i bez szuflad.

Chicco Next2Me Magic to dostawka do łóżka wykonana z tkanin jakości premium, o uniwersalnych, miłych dla oka kolorach. Będzie wyglądała stylowo w każdej sypialni!

   

Łatwe i szybkie i otwieranie

  

Nowy mechanizm zwijania panelu bocznego zastosowany w łóżeczku przystawnym Next2Me jest niezmiernie prosty i szybki w obsłudze. Wystarczy nacisnąć przycisk a panel zwinie się automatycznie w dolnej częsci łóżeczka. Jeśli chcemy zamknąć panel, podnosimy go po prostu do góry. Konfigurację panelu można zmieniać także wtedy, gdy łóżeczko jest przymocowane do łóżka rodziców.

  

Wymiary po rozłożeniu:

102 x 66,5/82,5 x 73 cm

Wymiary po złożeniu:

91,5 x 60 cm

Waga: 13,1 kg

Homologacja: od 0 do 6 miesięcy / maksymalnie 9 kg